Afirmacja życiuInstytut Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej KUL, Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Fundacja Rozwoju KUL zapraszają na konferencję naukową zatytułowaną "Afirmacja życia", która odbędzie się 21 marca 2018 r. o godz. 9.30 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 114. Wydarzenie  organizowane jest corocznie  z okazji Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia. W związku z Dniem Patronalnym Instytutu Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej konferencję poprzedzi Msza święta sprawowana w Kościele Akademickim o godz. 8.00.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.