12 marca 2016 r. odbędzie się XV Ogólnopolska Konferencja Nauczycieli i Wychowawców W trosce o kształt polskiej edukacji. Jakiej reformy potrzeba szkole?. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Transferu Wiedzy KUL, sala CTW-408. Do 10 marca 2016 r. przyjmowane są zgłoszenia na konferencję. Wydarzenie organizuje Katedra Pedagogiki Chrześcijańskiej KUL oraz Fundacja Servire Veritati.

Program i zgłoszenia

15.11.2020 - 18.11.2020

LXII Tydzień Filozoficzny

Koło Filozoficzne Studentów KUL zaprasza na LXII edycję Tygodnia Filozoficznego pod hasłem Bóg – Świat – Umysł, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2020 r. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyła się ona zgodnie z pierwotnymi planami w kwietniu br., jednak mamy nadzieję, że ta nadzwyczajna jesienna edycja wydarzenia będzie równie owocna.

Z powodu pandemii COVID-19 nadchodzący Tydzień Filozoficzny przybierze formę hybrydową. Część wystąpień będzie wygłaszana na żywo, część zaś online. Słuchacze będą mieli możliwość śledzenia wykładów w dwóch formach – znajdując się fizycznie na sali lub korzystając z transmisji wideo. Z względów bezpieczeństwa liczba osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu na żywo będzie ograniczona.