logo 70 lat usc

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie zapraszają na konferencję „70-lecie wprowadzenia jednolitej rejestracji stanu cywilnego w Polsce”, która rozpocznie się 7 października 2016 r. o godz. 10.00 w auli Centrum Transferu Wiedzy (CTW-408). W trakcie konferencji zasłużeni pracownicy USC otrzymają Odznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.

Materiał filmowy

webinarium 29 maja 2020 r.  odbędzie się międzynarodowe webinarium współorganizowane przez Instytutu Nauk o Polityce i Administracji KUL zatytułowane „European Union in a transition period. Debate on the future of secure Europe".  Głównym celem wydarzenia będzie identyfikacja ogólnoeuropejskiego dyskursu na temat roli i miejsca Unii Europejskiej w świecie w okresie poszukiwania nowego paradygmatu jej polityki zewnętrznej. Seminarium rozpocznie się o godzinie 12.00 i będzie transmitowane online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.