euroazjatycka gra gospodarczaInstytut Nauk Politycznych i Spraw Międzynarodowych KUL, Wschodnioeuropejska Sieć Uniwersytetów KUL oraz Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia zapraszają Państwa 3 lutego 2017 r. na dyskusję panelową „Eurazjatycka Unia Gospodarcza – kto kogo? Złożona gra sił przyciągania i odpychania, która rozpocznie się o godz. 12.00 w Collegium Norwidianum, sala CN-004.

„The History of Philosophy as Told from the Future” Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Stanisław Kamiński Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów „The History of Philosophy as Told from the Future” w dniach 11-15 maja 2020 r. poprowadzi prof. Steve Fuller (University of Warwick).

wykłady „New World Order and New Atheism”Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów „New World Order and New Atheism” w dniach 18-22 maja 2020 r. poprowadzi prof. Curtis Hancock (Rockhurst Jesuit University, Kansas City, Missouri).

2020_kul_wojtyla_memorial_lectures_plakat_reimersWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Karol Wojtyła Memoral Lectures. Tegoroczną edycję wykładów Veritas splendor and Philosophy w dniach 1-5 czerwca 2020 r. poprowadzi prof. Adrian Reimeres (Notre Dame University).

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.