Bieżące

spojrzenie historykaKatedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KUL oraz Biblioteka Instytutu Historii KUL zapraszają na konferencję naukową "Spojrzenie historyka na młodego bohatera na przestrzeni wieków", która odbędzie się 7 marca 2017 r. o godz. 9.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-113. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek.

 

Program

Wkrótce

15.11.2020 - 18.11.2020

LXII Tydzień Filozoficzny

Koło Filozoficzne Studentów KUL zaprasza na LXII edycję Tygodnia Filozoficznego pod hasłem Bóg – Świat – Umysł, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2020 r. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyła się ona zgodnie z pierwotnymi planami w kwietniu br., jednak mamy nadzieję, że ta nadzwyczajna jesienna edycja wydarzenia będzie równie owocna.
 
Z powodu pandemii COVID-19 nadchodzący Tydzień Filozoficzny przybierze formę hybrydową. Część wystąpień będzie wygłaszana na żywo, część zaś online. Słuchacze będą mieli możliwość śledzenia wykładów w dwóch formach – znajdując się fizycznie na sali lub korzystając z transmisji wideo. Z względów bezpieczeństwa liczba osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu na żywo będzie ograniczona.