kul_plakat_2018_AKLAUD2Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL zaprasza na Galę Akademickiego Lauru Dziennikarskiego AKLAUD, która odbędzie się 20 lutego 2018 r. o godz. 10.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW- 114.  Nagrody przyznawane są osobom wyróżniającym się w środowisku dziennikarskim autorytetem zawodowym i dydaktycznym.  Nagroda AKLAUDA została ustanowiona w 2013 r., pod honorowym patronatem rektorów lubelskich uczelni. Tegorocznej Gali towarzyszyć będzie konferencja naukowa inaugurująca dziesięciolecie Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL, poświęcona ks. prof. Leonowi Dyczewskiemu, założycielowi Instytutu, zatytułowana „Uniwersytet- komunikacja- media”.

Godziny otwarcia Muzeum KUL