Opus MagnumRektor KUL serdecznie zaprasza w niedzielę 25 lutego 2018 r. na koncert z cyklu OPUS MAGNUM - KULowskie wieczory z muzyką. Z okazji 96. rocznicy śmierci ks. Idziego Radziszewskiego, założyciela i pierwszego Rektora KUL z koncertem kameralnym wystąpi Gliere Quartet.

Aula im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego KUL, godz. 18.00, wstęp wolny.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Wystawa „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze W roku beatyfikacji absolwenta, a potem Wielkiego Kanclerza KUL – kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Muzeum KUL swoją wystawą „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze pragnie wpisać się w obchody tego szczególnego wydarzenia.

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00 do 17 października 2021.