01.03.2018 - 04.03.2018

FEMM Medical Management

FEMM Medical ManagementFundacja Instytut Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im. św. Jana Pawła II, Fundacja FEMM – Fertility Education & Medical Management (USA) we współpracy z Instytutem Psychologii KUL zapraszają na Międzynarodową Konferencję Naukową „FEMM Medical Management”, która odbędzie się 2-4 marca 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy KUL, aula CTW-113.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

15.11.2020 - 18.11.2020

LXII Tydzień Filozoficzny

Koło Filozoficzne Studentów KUL zaprasza na LXII edycję Tygodnia Filozoficznego pod hasłem Bóg – Świat – Umysł, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2020 r. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyła się ona zgodnie z pierwotnymi planami w kwietniu br., jednak mamy nadzieję, że ta nadzwyczajna jesienna edycja wydarzenia będzie równie owocna.

Z powodu pandemii COVID-19 nadchodzący Tydzień Filozoficzny przybierze formę hybrydową. Część wystąpień będzie wygłaszana na żywo, część zaś online. Słuchacze będą mieli możliwość śledzenia wykładów w dwóch formach – znajdując się fizycznie na sali lub korzystając z transmisji wideo. Z względów bezpieczeństwa liczba osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu na żywo będzie ograniczona.