Nauczyciel i szkoła w trosce o dobro dzieckaKatedra Pedagogiki Chrześcijańskiej wraz z Fundacją Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej zapraszają na XVII Ogólnopolską Konferencję Nauczycieli i Wychowawców „Nauczyciel i szkoła w trosce o dobro dziecka”, która odbędzie się 10 marca 2018r. w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW -113.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

img_7889 "Media-Kościół-Dialog" to tytuł debaty, która odbędzie się w ramach cyklu Ekumeniczny Lublin. Ludzie i formy dialogu. Ku Jerozolimie 2 grudnia 2020 o godz. 18.00. W debacie wezmą udział rzecznicy prasowi Kościołów- ks. dr Leszek Gęsiak SJ (Kościół Rzymskokatolicki), Agnieszka Godfrejów-Tarnogóska (Kościół Ewangelicko-Agusburski), dk.  dr Łukasz Leonkiewicz (Kościół Prawosławny) oraz ks. dr hab. Krzysztof Marcyński SAC (UKSW). Spotkanie poprowadzi ks. dr hab. Sławomir Pawłowski, prof. KUL. Debata będzie transmitowana online na stronie: http://ekumenizmlublin.pl.