ldi_partnerJuż 19 maja 2018 r. odbędzie się  XI edycja Lubelskich Dni Informatyki. Tegoroczne wydarzenie odbywa się  w Lubelskim Parku Naukowo - Technologicznym. Doświadczeni prelegenci podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą podczas licznych prelekcji i warsztatów. Dodatkowo dla osób zainteresowanych branżą IT ponownie zostanie otwarta Giełda Pracy.

Lubelskie Dni Informatyki popularnie zwane "LDI" to największa konferencja branży IT po wschodniej stronie Wisły. Organizatorami wydarzenia są  Koło Naukowe Informatyków oraz Grupa KUL.NET działające przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

zmartwychwstancy-1 Centrum Ucrainicum KUL, Kuria Generalna Zmartwychwstańców w Rzymie, Instytut Pamięci i Dziedzictwa Kresowego w Lublinie oraz Fundacja Kisiela  zapraszają na międzynarodową konferencję naukową "Praca dla chrześcijańskiego Wschodu. Księża Zmartwychwstańcy wobec obrządku greckokatolickiego". Wydarzenie odbędzie się 31 stycznia 2020 r. o godz. 9.30 w Kolegium Jana Pawła II, sala C-925

04.03.2020 - 06.03.2020

Czas na umysł 2.0

Czas na umysł 2.0 to Ogólnopolska konferencja organizowana przez Koło Naukowe Studentów Kognitywistyki KUL dla młodych naukowców i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Odbędzie się ona 5 i 6 marca 2020 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Konferencja ma charakter interdyscyplinarnych wykładów oraz warsztatów obejmujących takie dyscypliny jak kognitywistyka, nauki społeczne, filozofia, psychologia ewolucyjna, retoryka, językoznawstwo, kognitywistyka sztuki, antropologia, neuroetyka oraz neurobiologia.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.