Katedra Filozofii Kultury i Sztuki KUL, Sekcja Historii Filozofii UKSW, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, Fundacja „Lubelska Szkoła Filozofii” oraz Adler-Aquinas Institute (USA), zapraszają 6 czerwca 2018 r. (we środę) o godz. 10.00 na XVII Międzynarodowe Sympozjum z cyklu Przyszłość cywilizacji Zachodu, którego tytuł brzmi "Filozofia a cywilizacje – w rocznicę śmierci É. Gilsona i M. A. Krąpca".

Podczas Sympozjum ks. prof. Andrzej Maryniarczyk otrzyma medal  Aquinas Medal for Excellence in Christian Philosophy  przyznany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Étienne Gilsona.

Godziny otwarcia Muzeum KUL