InstytuPlakat_STAR_2018t Psychologii KUL oraz The Stress and Anxiety Research Society (STAR) zapraszają na 39. Międzynarodową Konferencję STAR Stress Anxiety and Resilience, która w tym roku odbywa się w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wydarzenie odbędzie się w dn. 10-13 lipca 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy.

Program

Godziny otwarcia Muzeum KUL

plakat konferencji ,,Kościół wobec wojny kulturowej. Dialog – apologia – krytyka – działanie”Kwestia LGBT, aborcja, postulaty dekanonizacji św. Jana Pawła II to tylko niektóre przejawy wojny kulturowej, która na naszych oczach toczy się w Polsce. Jak powinien w tej sytuacji zachować się Kościół? Odpowiedzi na to pytanie będą poszukiwać uczestnicy konferencji online ,,Kościół wobec wojny kulturowej. Dialog – apologia – krytyka – działanie”, na którą 25 listopada 2020 zaprasza Sekcja Teologii Fundamentalnej KUL.

Dostęp do konferencji