kul_plakat_2019_przekraczanie_granic Instytut Filologii Słowiańskiej KUL zaprasza na międzynarodową konferencję zatytułowaną "Przekraczanie granic. Rosyjska, ukraińska i białoruska przestrzeń literacka, kulturowa i językowa z perspektywy XXI wieku", która odbędzie się w dn. 30- 31 maja 2019 r. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 w Centrum Transferu Wiedzy KUL, sala CTW - 114.

kul_plakat_2019_niecala_30_maja1 Z okazji 100. rocznicy powstania Męskiego Domy Studenckiego na ul. Niecałej zapraszamy do wzięcia udziału w "Niecałej majówce", która odbędzie się 30 maja 2019 r. na dziedzińcu akademika.

Wydział Filozofii KUL zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczna edycja wykładów „Religion, Science, and Ethics: Catholic Perspectives” odbędzie się 27-31 maja 2019 r., a poprowadzi ją Professor Brendan Sweetman (Department of Philosophy, Rockhurst University. Kansas City, Missouri, President Gabriel Marcel Society).

Szczegóły na stronie www Jacek Woroniecki Memorial Lectures.

Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Karol Wojtyła Memoral Lectures. Tegoroczną edycję wykładów Value and Morality in the Philosophy of Dietrich von Hildebrand w dniach 23-30 maja poprowadzi Prof. Martin Cajthaml (Palacký University Olomouc).

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.