2019_plakat_A3_Dominique_PoirelWydział Filozofii i Katedra Historii Filozofii Starożytnej i Średniowiecznej zapraszają na cykl wykładów The Victorine philosophy”, który wygłosi prof. Dominique Poirel (Institut de recherche et d'histoire des textes). Wykłady odbędą się 14-16 października 2019 r. o godz. 15.00 w Gmachu Głównym, sala GG-42.

International Academic WeeksInstytut Nauk Socjologicznych KUL zaprasza do udziału w „International Academic Weeks". W programie znaleźć można wiele ciekawych wydarzeń popularyzujących efekty międzynarodowej współpracy naukowej Instytutu - konferencje, spotkania, wykłady, seminaria. Wydarzenie będzie odbywać się w dwóch częściach, w dniach: 21-25 czerwca oraz 20-24 września 2021 roku.

Program

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.