Czas na umysł 3.0 to skierowana do młodych naukowców ogólnopolska konferencja organizowana przez Koło Naukowe Studentów Kognitywistyki KUL.

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do wzięcia udziału w studium w zakresie szeroko rozumianego umysłu i poznania. W tym roku nasze spotkanie zaplanowaliśmy w dniach 18 i 19 marca w Tygodniu Wiedzy o Mózgu 2021. Zamiarem organizatorów jest, aby wykłady i warsztaty w tegorocznej edycji Czasu na umysł wykroczyły poza interdyscyplinarne ramy neuronauki i kognitywistyki. Dlatego do udziału w naszym marcowym spotkaniu, które rozpocznie się w Europejski Dzień Mózgu, niezależnie od neuronaukowców i kognitywistów, zapraszamy przedstawicieli dyscyplin pokrewnych tj. filozofia, językoznawstwo, antropologia, neurobiologia, a także reprezentujących nauki społeczne socjologów i psychologów.

Problematyka podejmowana podczas wykładów plenarnych związana będzie z osobą i różnymi polami naukowych zainteresowań zmarłego 14 listopada 2020 r. Prof. Piotra Francuza, któremu dedykujemy naszą konferencję.

Zapraszamy!