plakat_rosarium_misericordiae Katedra Pneumatologii, Eklezjologii i Mariologii KUL zaprasza na konferencję zatytułowaną "Rosarium Misericordiae", która odbędzie się 29 października 2019 r. w Kolegium Jana Pawła II, sala C- 1031. Początek wydarzenia o godz. 10.00.

17.10.2019 - 29.11.2019

Wystawa fotografii Marcina Ryczka

Wystawa fotografii Marcina RyczkaW piątek 29 listopada 2019 r. o godzinie 17.30 w Muzeum KUL odbędzie się finisaż wystawy fotografii Marcina Ryczka – „Harmony”. Uroczyste zakończenie pokazu zdjęć to okazja do spotkania z samym fotografem, który opowie o swojej pasji i udzieli odpowiedzi na pytania publiczności.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.