Antyk_listopad19 Zarząd Komisji Badań nad Antykiem Chrześcijańskim TN KUL, Katedra Historii Sztuki Wczesnochrześcijańskiej i Tradycji Antycznej KUL oraz Katedra Patrologii Greckiej i Łacińskiej KUL zapraszają na posiedzenie naukowe z referatem prof. dr. hab. Marka Wilczyńskiego (Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie) pt. „Kręta droga galaecyjskich Swebów do Kościoła katolickiego”. Posiedzenie rozpocznie się w czwartek 21 listopada 2019 r. o godzinie 18.00 w Gmachu Głównym,  sala GG-243.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.