Katedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KULoraz Klub Inteligencji Katolickiej zapraszają na wykład Antonio Jiménez Andrade „Wenezuela - sytuacja polityczna i społeczna”, który odbędzie się 4 grudnia 2019 r. o godz. 17.00 w Klubie Inteligencji Katolickiej przy ul. Rayskiego 3.

kul_plakat_2019_pro_publico1  4 grudnia 2019 r. kolejnym gościem KUL w ramach cyklu "Pro publico bono - Kultura człowieka i społeczeństwa" będzie Paweł Mucha - zastępcy Szefa  Kancelarii Prezydenta RP., który wygłosi wykład "Prawo i polityka". Wydarzenie rozpocznie się  o godz. 11.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 114.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.