Aktualności / Wydarzenia

Dzień Otwarty Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu KUL

Studenci biotechnologiiLicealiści mogą poznać KUL - Wydziałowy Zespół ds. Promocji, pracownicy oraz studenci zapraszają ich na Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 marca 2022 na Wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu KUL w Lublinie przy ul. Konstantynów 1. W ofercie bezpłatne powtórki maturalne z biologii, chemii i matematyki. Poziom podstawowy i rozszerzony.

Pracownicy wydziału przygotowali ofertę warsztatów i pokazów, połączonych z prezentacją kierunków. - Obecnie w Lublinie prowadzimy kształcenie na kierunku architektura krajobraz, biotechnologia w językach polskim i angielskim), bioanalytical technologies, informatyka w języku polskim oraz I stopień w języku angielskim, matematyka  I stopień w języku polskim i angielskim, pielęgniarstwo oraz położnictwo I stopnia  - mówi mgr Małgorzata Kowalczyk, odpowiedzialna za organizację Dnia Otwartego.

Jednocześnie organizatorzy zapraszają tegorocznych maturzystów na bezpłatne powtórki maturalne, które będą prowadzone przez cały kwiecień. - Proponujemy biologię, matematykę, chemię na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym To niewątpliwie okazja do sprawdzenia i utrwalenia zdobytych wiadomości przed jednym z najważniejszych egzaminów – podkreśla mgr Małgorzata Cybula-Misiurek z Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu.


Zajęcia są bezpłatne i  prowadzą je doświadczeni nauczyciele akademiccy. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wcześniejsze zapisanie się na zajęcia (wiadomość e-mail na adres anna.kruczynska@kul.pl, zawierająca informację o wybranych przedmiotach).

Na Dzień Otwarty zapraszamy w g. 9-14.

 

Harmonogram powtóek przed matura