Aktualności / Wydarzenia

Dodatkowy nabór aplikacji na praktyki Erasmus+

Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza do udziału w dodatkowym naborze aplikacji na wyjazd stypendialny od 15 czerwca do 14 lipca 2023.

Termin zakończenia praktyki został ustalony na 30 września 2023, a minimalny okres trwania wynosi 2 miesiące. Co ważne, to Ty samodzielnie poszukujesz przedsiębiorstwa lub instytucji, w których chciałbyś zdobywać doświadczenie.

Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na oficjalnej stronie: https://tiny.pl/cmk3b. To właśnie tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące zasad rekrutacji i kryteriów selekcji.

Aplikuj już teraz o stypendium na wymarzoną praktykę, która połączy naukę i kulturowe doświadczenia związane z Twoim kierunkiem studiów. Aby poczuć inspirację i zobaczyć, jakie możliwości czekają na Ciebie, przekazujemy pozdrowienia prosto z Hiszpanii od Katarzyny Podgórskiej i Natalii Malickiej - studentek drugiego roku, które obecnie przebywają na Erasmusie w Almerii.

To niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć horyzonty, zdobyć nowe umiejętności i zaprzyjaźnić się z ludźmi o podobnych pasjach i zainteresowaniach. Zgłoś się do programu Erasmus+ i otwórz nowe drzwi do rozwoju osobistego i akademickiego.