Wspieraliśmy w załadunku Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księciadobrze zrealizowany trening na świeżym powietrzu przy okazji robiąc coś dla innych. 
Lepiej być nie mogło 

Krótka fotorelacja 

 

 


 


 

W czwartek 24 października, w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księciaodbyła się akcja załadunku zebranych nakrętek. Swoją pomoc zaoferowała Anka Sacharewicz, która reprezentowała Legię Akademicką KUL

 

 


 


 

▪️ Wczoraj tj. 30.05
Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia pomagaliśmy wspólnie z kolegami z 2LBOT oraz OSP zapakować prawie 12 ton zakrętek.

▪️Legia Akademicka jak zawsze obecna przy pracy fizycznej 
Do zobaczenia przy następnej akcji 

 

 

 

 

📌 Dnia 19.05 
kpr Legia Akademicka KUL Przemysław Kowalik (nr. 231) uczestniczył w wydarzeniu Kilometr dla Hospicjum organizowanym przez Lubelskie Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.
🔸 Jako reprezentant LA KUL nie zawiódł nas kondycja pozwoliła dobiec na metę w dobrym czasie 
Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym świetnym wydarzeniu 

 

 

 

 

📌 W dniu wczorajszym tj. 16.04.2019
Legia Akademicka KUL pomagała w załadunku nakrętek w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia to już kolejny raz który uczestniczymy w pomocy wraz z kolegami z Ochotniczej Straży Pożarnej atmosfera i humory jak zawsze były doskonałe.
Już nie możemy się doczekać kolejnego wydarzenia  💪

 

 

 

 

Miło Nam poinformować, że w dniu wczorajszym członkowie Legia Akademicka KUL wzięli udział w pomocy przy załadunku worków z zakrętkami w ramach "Zakręconej Akcji", która organizowana jest przez Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Oprócz Legionistów pojawili się m.in. strażacy oraz ratownicy medyczni. 
Cieszymy się, że członkowie naszego Stowarzyszenia biorą udział w tego typu akcjach! 
Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z załadunku.

 

 

 

Legia Akademicka KUL wierzymy, że hasło "Siła i honor!" może się odnosić do wielu wymiarów rzeczywistości.

Wczoraj trzeba było trochę siły, by rozładować tira z nakrętkami zebranymi na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Nasi etatowi siłacze stawili się więc na miejscu i nawet bardzo nie kwękali.

To wielki honor móc pomagać w tak szczytnej sprawie!

Autor: Mateusz Sadło
Ostatnia aktualizacja: 04.05.2020, godz. 14:48 - Mateusz Sadło