Aktualności / Wydarzenia

Laboratorium Innowacji KUL zainaugurowało kolejny rok

Laboratorium Innowacji KUL Bank PEKAO S.A. 29 listopada 2023 zainaugurowało kolejny rok działalności. Wykład inauguracyjny „Przedsiębiorca – zawód czy powołanie?” wygłosił Bogdan Łukasik, Prezes Zarządu Modern-Expo Group, firmy partnerskiej Laboratorium.

- Jeżeli chcecie odnieść spektakularne sukcesy w biznesie to musicie wyjść ze strefy komfortu. Jest to bardzo trudne, ale ten setny raz będzie lepszy niż ten pierwszy – mówił wykładowca, który podzielił się swoim spojrzeniem na przedsiębiorczość. Na podstawie własnego doświadczenia podkreślał, że w biznesie niezwykle ważny jest nie tylko pierwszy krok, ale także konsekwencja. - Porażka jest składową sukcesu, nie należy jej się bać, a trzeba umieć się po niej podnieść jak najszybciej – zachęcał licznie zgromadzonych studentów.

W inauguracji uczestniczyli przedstawiciele KUL, w tym prof. dr hab. Marian Żukowski oraz Michał Pukacz, a także reprezentanci Banku PEKAO S.A., w tym dr hab. Antoni Magdoń, prof. KUL oraz Czesław Kubasiewicz.

Laboratorium Innowacji KUL Bank PEKAO S.A. to dynamiczna przestrzeń, która nie tylko inspiruje rozwijanie przedsiębiorczości i innowacji, ale także, dzięki przekazywaniu praktycznych umiejętności, kształci pokolenie liderów gotowych na wyzwania przyszłości. Łączy ono świat nauki z biznesem, tworząc inspirującą przestrzeń do wspólnego rozwoju.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami biznesowymi – to dołącz do Laboratorium Innowacji.