Lubelskie Zeszyty Prawnicze

Lubelskie Zeszyty Prawnicze KNSP KUL to czasopismo organizowane i prowadzone przede wszystkim przez studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskego. Naszym celem jest zapewnienie forum publikowania wyników badań naukowych z zakresu nauk prawnych przez studentów i doktorantów, zarówno naszej, jak i innych uczelni.

 

Każdy numer ma w założeniu dzielić się na dwie części - pierwszą, która obejmuje artykuły będące w zakresie tematu wiodącego danego numeru oraz drugą - tzw. varia - gdzie chcemy zamieszczać pozostałe zakwalifikowane prace.

 

Zapraszamy do zapoznania się z procedurą recenzowania oraz aktualnościami.


Nabór prac do czasopisma

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania prac do naszego czasopisma.
Chętnych prosimy o zgłaszanie prac na adres: lzpknsp@kul.pl, w tytule maila podając [Nabór prac do czasopisma - nazwisko autora(ów)].

Szczegółowe wymogi techniczne są dostępne w zakładce Call for papers

 

Zapraszamy

Redakcja


Publikacja pierwszego numeru

Szanowni Państwo! Prezentujemy Państwu pierwszy numer naszego czasopisma. Znajdują się w nim artykuły z zakresu prawa medycznego, związane z konferencją, która w ubiegłym roku odbyła się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

 

LZP_nr_1

 

Zapraszamy do lektury!


Pierwszy numer!

Szanowni Państwo

 

Nastąpiła zmiana tematu pierwszego numeru: będzie nim prawo medyczne, a artykuły będą stanowić prace związane z konferencj

„Na granicy prawa i medycyny czyli współczesne problemy prawa medycznego i farmaceutycznego”

 

Przewidujemy także dział "Varia" przeznaczony dla prac z innych działów prawa.

 

Zapraszamy do publikacji!