x_cechowicz-tk-20220325-002_01
 
Kierownik Studium Języków Obcych:
mgr Marta Cechowicz
kontakt:
marta.cechowicz[at]kul.pl
 
Przyjęcia interesantów:
środa 10:50 - 11:50 pok. 228 GG
 
 
  x_flis-tk-20220325-016_1 
Zastępca Kierownika Studium Języków Obcych
mgr Tomasz Flis
kontakt:
tomasz.flis[at]kul.pl
 
***
Sekretariat:
mgr Tomasz Flis,
starszy specjalista
kontakt:
81 445 4229
tomasz.flis[at]kul.pl
 
Sławomir Radziemski,
starszy specjalista
kontakt:
81 445 4228
slawomir.radziemski[at]kul.pl

 

Przyjęcia interesantów:

poniedziałek:  9.00 - 14.00

wtorek:  9.00 - 14.00

środa:  NIECZYNNE

czwartek:  9.00 - 14.00

piątek:  9.00 - 14.00

 

kontakt-img2

KONTAKT:

telefon: (81) 445 42 29 / (81) 445 42 28

fax: (81) 445 42 27

adres e-mail: sjo[at]kul.pl


Język angielski:

mgr Katarzyna Albiniak - katarzyna.albiniak[at]kul.pl
mgr Marta Cechowicz - marta.cechowicz[at]kul.pl
mgr Agnieszka Gryta - agnieszka.gryta[at]kul.pl
mgr Marlena Iglik - marlena.iglik[at]kul.pl
dr Agnieszka Kłos-Dacka - agnieszka.klos-dacka[at]kul.pl 
mgr Jacek A. Kowalik - jacek.kowalik[at]kul.pl (nieobecność)
mgr Małgorzata Koziej-Butryn - malgorzata.koziej-butryn[at]kul.pl
mgr Magdalena Matys - magdalena.matys[at]kul.pl
mgr Michał Narecki - michal.narecki[at]kul.pl
mgr Małgorzata Osękowska - malgorzata.osekowska[at]kul.pl
mgr Maria Piwińska - maria.piwinska[at]kul.pl (urlop)
mgr Katarzyna Plebanek-Karolak - katarzyna.plebanek-karolak[at]kul.pl
mgr Ewa Stępniak - ewa.stepniak[at]kul.pl
mgr Maria Szeleźniak-Waszczuk - maria.szelezniak-waszczuk[at]kul.pl
mgr Dorota Szymczyk - dorota.szymczyk[at]kul.pl
mgr Agnieszka Turska - agnieszka.turska[at]kul.pl
mgr Krzysztof Urbański - krzysztof.urbanski[at]kul.pl 
dr Izabela Wiśniewska-Kędziora - izabela.wisniewska-kedziora[at]kul.pl
mgr Agata Woźniak - agata.wozniak[at]kul.pl
mgr Aleksandra Zakrzewska - aleksandra.zakrzewska[at]kul.pl

  dr Katarzyna Jakubów - katarzyna.jakubow[at]kul.pl
  mgr Magdalena Szulga - magdalena.szulga[at]kul.pl

 

         mgr Barbara Okulska - barbara.okulska[at]kul.pl

 

Język włoski:

 

         mgr Agnieszka Białowolska - agnieszka.bialowolska[at]kul.pl

 

Języka łaciński i grecki:

mgr Edyta Michałek - edyta.michalek[at]kul.pl
mgr Karolina Sieńko-Flis - karolina.sienko-flis[at]kul.pl
dr Agnieszka Strycharczuk - agnieszka.strycharczuk[at]kul.pl
ks. dr Zbigniew Wójtowicz - zbigniew.wojtowicz[at]kul.pl
 
sjo_2022

Wykładowcy:

dr Elżbieta Kolbus
Autor: PNJO Studium
Ostatnia aktualizacja: 01.02.2023, godz. 11:44 - Tomasz Flis