Zgodnie z aktualnymi wytycznymi konsultacje wykładowców prowadzących zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym (wskazany jest uprzedni kontakt elektroniczny)

 

W związku z tym wykładowcy Sekcji Liturgiki i Homiletyki są dostępni za pośrednictwem korespondencji elektronicznej:

 

  1. Ks. prof. dr hab. Bogusław Migut
    bmigut@kul.pl
  2. Ks. prof. dr hab. Stanisław Dyk
    standyk@kul.pl
  3. Ks. prof. dr hab. Waldemar Pałęcki MSF
    wpalecki@kul.pl
  4. Ks. dr hab. Piotr Kulbacki, prof. KUL
    piotrkulbacki@kul.pl
  5. P. dr hab. Michał Wyrostkiewicz, prof. KUL 
    michal.wyrostkiewicz@kul.pl
  6. Ks. dr Zbigniew Głowacki
    zbigniew.glowacki@kul.pl
  7. Ks. dr Tomasz Lisiecki
    tomasz.lisiecki@kul.pl 
  8. Ks. dr Michał Klementowicz
    michalklemens@kul.pl
  9. Ks. dr Andrzej Megger
    amegger@kul.pl
  10. ks. dr Tomasz Herc (WSD Radom)
    tomasz.herc@kul.pl
  11. ks. dr Dariusz Skrok (WSD Radom)
    dariusz.skrok@kul.pl 
  12. ks. dr Mirosław Kowalski (WSD Kielce)
    miroslaw.kowalski@kul.pl 
  13. ks. dr Damian Chrzanowski
    damian.chrzanowski@kul.pl 
  14. ks. dr Radosław Kacprzak (WSD Radom)
    radoslaw.kacprzak@kul.pl
  15. ks. dr Jan Nowak (WSD Kielce)
    jan.nowak@kul.pl 
  16. ks. dr Sławomir Płusa (WSD Radom)
    slawomir.plusa@kul.pl 
Autor: Zbigniew Głowacki
Ostatnia aktualizacja: 28.09.2022, godz. 23:19 - Andrzej Megger