Aktualności / Wydarzenia

W nowy rok akademicki z Duszpasterstwem Akademickim KUL

Duszpasterstwo Akademickie KUL zaprasza do rozpoczęcia nowego roku akademickiego z Panem Bogiem.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów KUL, a szczególnie studentów 1 roku, na Mszę świętą w Kościele Akademickim KUL 1 października o godz. 9.00.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w całonocnym czuwaniu modlitewnym z 1 na 2 października w Kościele Akademickim KUL.

Adoracji Eucharystycznej będzie towarzyszyć śpiew, muzyka, różaniec z rozważaniami, medytacje biblijne oraz momenty modlitwy w ciszy. Szansa spowiedzi: 18-19 oraz 20-21. Oczywiście możliwy jest udział jedynie w części tego wydarzenia. Wcześniejsza rejestracja nie jest konieczna, ale godziny, w których planujemy wziąć udział, można zaznaczyć w ankiecie umieszczonej w grupie FB "Studenci KUL (grupa oficjalna)".

 

Od niedzieli 3 października do wtorku 5 października planowane są rekolekcje studenckie "Na Dobry Start", tym razem pod hasłem "Wstań i idź!"
Wieczorne Msze święte w Kościele Akademickim (o godz. 19) będą zawierały nauki/homilie przygotowane specjalnie z myślą o studentach rozpoczynających nowy rok akademicki. Po każdej z tych Mszy nastąpi krótka prezentacja kilku wspólnot działających przy naszym Duszpasterstwie Akademickim, dokonana przez studentów tworzących te grupy, oraz spotkanie integracyjno-zapoznawcze w Herbaciarni DA (w podziemiach kościoła).


Kontakt i bliższe info: modlitwa@kul.pl