W dniu 4 listopada 2023 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II (Centrum Transferu Wiedzy, sala 306) rozpocznie się 16 edycja Kursu Formacji Biblijnej. Kurs jest prowadzony przez Instytut Nauk Biblijnych KUL i Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej.

Kurs jest kierowany do osób duchownych i świeckich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy i duchowości biblijnej. Wykłady są prowadzone raz w miesiącu w sobotę przez Wykładowców Instytutu Nauk Biblijnych KUL i Wydziału Teologii KUL. Wszystkich poszukujących Prawdy zawartej w Bożym objawieniu na kartach Pisma Świętego zapraszamy do udziału.

Informacje o zapisach na Kurs Formacji Biblijnej KUL są zawarte na stronie internetowej (www.kurs-biblijny.pl) oraz pod numerami telefonów: 502596245 oraz 698858869. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Ks. prof. Mirosław S. Wróbel

Dyrektor Instytutu Nauk Biblijnych KUL