Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda ogłasza nabór

na stanowisko:
ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ (PRACOWNIK BIURA KONCERTOWEGO)

Rodzaj umowy: umowa o pracę (pełen etat), wynagrodzenie (ustalone na drodze negocjacji, zależnie od posiadanych umiejętności i doświadczenia).

Czas trwania umowy: możliwość rozpoczęcia pracy już od 1 sierpnia 2023 r. (dokładny termin do ustalenia), możliwość
umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym.

Miejsce wykonywania pracy: siedziba Filharmonii Zielonogórskiej im. Tadeusza Bairda oraz okazjonalnie w miejscu wydarzeń organizowanych przez Instytucję.

Zakres obowiązków (m.in.):
 przygotowywanie umów oraz kontakt z artystami gościnnymi,
 opieka nad artystami i obsługa widowni podczas wybranych koncertów,
 tworzenie karty koncertów, raportów z koncertów oraz bieżąca archiwizacja programów koncertowych,
 kontakt z ZAiKS i operatorem sprzedaży biletów,
 tworzenie dokumentacji fotograficznej z koncertów i jej archiwizacja,
 opracowywanie informacji dotyczących działalności Instytucji,
 współpraca z działającą przy Filharmonii Zielonogórskiej Fundacją oraz z partnerami Instytucji,
 dystrybucja materiałów promocyjnych Filharmonii Zielonogórskiej,
 współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za promocję, marketing, pozyskiwanie sponsorów i środków
zewnętrznych,
 bieżąca współpraca z Dyrektorem, Inspektorem Orkiestry i Bibliotekarzem.

Wymagania:
 wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, muzyczne),
 łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową,
 znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (B2/C1),
 swobodne poruszanie się w programach pakietu MS Office,
 bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane:
 doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub w branży artystycznej,
 podstawowe wykształcenie muzyczne,
 znajomość dodatkowych języków obcych, szczególnie języka niemieckiego,
 podstawowe umiejętności z zakresu grafiki (przygotowywanie prezentacji, prostych ulotek czy grafik
wykorzystywanych w przestrzeni mediów społecznościowych),
 umiejętności fotograficzne (robienie fotografii podczas koncertów filharmonicznych).

Oferujemy:
 stabilne zatrudnienie w samorządowej instytucji kultury z prawie 70-cio letnią tradycją,
 możliwość współtworzenia projektów artystycznych organizowanych przez najważniejszą instytucję kultury
w regionie,
 praca w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze,
 przestrzeń do tworzenia i koordynowania własnych, nowych projektów artystycznych,
 możliwość osobistego rozwoju poprzez udział w uzgodnionych z Dyrektorem szkoleniach,
 system dodatkowego premiowania związany z efektywnością pracy i kreatywnością.

Wymagane dokumenty:
 CV
 ewentualne rekomendacje czy załączniki prezentujące doświadczenie zawodowe czy dodatkowe umiejętności
(np. certyfikaty dot. znajomości języków obcych, informacje o organizowanych wydarzeniach, portfolio artystyczne
w przypadku umiejętności graficznych i fotograficznych itp.),
 oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji jak poniżej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, nr telefonu oraz adresu e-mail
przez Filharmonię Zielonogórską im. Tadeusza Bairda zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b oraz c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych
(RODO) dla celu udziału w bieżącym procesie rekrutacji.

Dodatkowe informacje:
Dokumenty należy przesłać drogą mailową na adres sekretariat@filharmoniazg.pl z dopiskiem „Nabór na stanowisko: Organizator Pracy Artystycznej” w terminie nie później niż do 3 lipca 2023 r.

Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda zastrzega sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów. Termin spotkania ustalany będzie indywidualny z osobą zainteresowaną.

Dodatkowych informacji udziela Sekretariat Filharmonii Zielonogórskiej: sekretariat@filharmoniazg.pl lub tel.: 68 328 60 71

Autor: Dorota Maj
Ostatnia aktualizacja: 30.05.2023, godz. 15:19 - Dorota Maj