Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wykazem instytucji grantodawczych i przykładowymi projektami. Wkrótce poinformujemy Państwa o harmonogramie szkoleń  dla osób zainteresowanych aplikowaniem o granty.

 

Z poważaniem,

dr hab. Marcin Szewczak

 


Granty, stypendia, staże... Gdzie znaleźć informacje?

Wszystkim pracownikom i studentom polecamy zapoznanie się z ciekawymi ofertami grantów, stypendiów, staży i praktyk w serwisie Granty na Badania

 

granty 

 

Na stronie EURAXESS Polska co miesiąc zamieszczane są najnowsze oferty grantów i stypendiów badawczych z całego świata dostępne dla naukowców z Polski.

 

logo_EURAXESS

Osoby, które założą konto na stronie Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE i wybiorą kategorię „EURAXESS - oferty grantów i stypendiów", będą otrzymywały powiadomienie o nowych ofertach na swój e-mail. EURAXESS to europejska sieć Centrów Informacji dla Naukowców, która wspiera mobilność międzynarodową naukowców przyjeżdżających do Europy oraz podróżujących między krajami europejskimi. Centra EURAXESS pomagają naukowcom, ich rodzinom oraz pracodawcom w kwestiach prawno-administracyjnych w poszczególnych krajach (legalizacja pobytu, ubezpieczenia, podatki, itp.) oraz doradzają odnośnie możliwości finansowania badań (granty, stypendia, praca w projektach itp.). W Polsce funkcjonuje 10 punktów zlokalizowanych w instytucjach naukowych w największych miastach. Sieć w Polsce finansuje Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 74553cf61805e7799f0bf3bef124aea2

Autor: Marta Ordon
Ostatnia aktualizacja: 31.10.2014, godz. 19:31 - Marta Ordon