Wydział Teologii to nie tylko modlitwa i nauka!

 

Starostowie pierwszych i drugich roczników wspólnie z zarządem RWSS WT podjęli bardzo ciekawą inicjatywę wspólej integracji społeczności wydziału. Podczas spotkania starostów w dn. 14.11.2013 r., fizycznie byli obecni: Adrian Turek (I rok Teologia - kurs "B"), Martyna Wąsik (II rok Teologia - kurs "B"), Katarzyna Zielonka (I rok Muzykologia), Weronika Tomaszewska (I rok Praca Socjalna), Olga Krzyżak (III rok Pracy Socjalnej) oraz Zarząd RWSS WT, za pośrednictwem środków masawego przekazu obecne były: Sylwia Mirosław (II rok Pracy Socjalnej) oraz Patrycja Rodzeń (II rok Muzykologii).

 

26 listopada 2013 roku odbędzie się wspólne "otrząsanie" pierwszoroczniaków Wydziału Teologii w murach naszej Alma Mater. Ale wbrew pozorom nie będzie nudno - cytując klasyka można powiedzieć: Będzie się działo! 

 

Naszą zabawę rozpoczniemy o godzinie 16.30 wspólną mszą świętą w kościele akademickim w intencji zmarłych pracowników wydziału oraz za obecnych pracowników i studentów Wydziału Teologii. O godzinie 17.30 przeniesiemy się do sali C-623, gdzie przystąpimy do oficjalnego włączenia w grono braci-studentów naszych pierwszoroczniaków. Tak jak było wspomniane na wstępie Wydział Teologii też potrafi się bawić - dlatego o 20.00 cała społeczność wydziału spotyka się na wspólnej integracyjnej zabawie, już nieoficjalnej.

 

Wszystkich studentów Wydziału Teologii serdecznie zapraszamy,

 

starostowie I i II lat studiów

 

Więcej [+]

Autor: Stanisław Bigos
Ostatnia aktualizacja: 14.11.2013, godz. 22:20 - Stanisław Bigos