Zaczynamy sesję!

Msza Święta o dobrą sesję już była, więc teraz pozostaje się tylko uczyć.

 

Aby się nie zgubić w terminach i aby zdążyć wrócić z ferii, przypominamy : 

28 stycznia - 10 lutego 2019 r. ( poniedziałek - niedziela ) 

Zimowa sesja egzaminacyjna

 

13 - 19 lutego 2019 r. ( środa- wtorek ) 

Zimowa poprawkowa sesja egzaminacyjna 

 

20 lutego 2019 r. ( środa )

Rozpoczęcie zajęć dydaktycznych w semestrze letnim.

 

Życzymy Wam i sobie powodzenia ! 😉

2019-01-28

Nasz profesor nowym prorektorem KUL

Z radością przekazujemy wiadomość, że nowym prorektorem KUL ds. studenckich został ks. prof. Andrzej Kiciński - ceniony i lubiany wykładowca, wielokrotnie nominowany w Plebiscycie "Pedagog Roku"

Księdzu profesorowi serdecznie gratulujemy
i obiecujemy modlitwę!

2016-05-21

Projekt z przedsiębiorczości społecznej

Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety na temat uruchomienia projektu dotyczącego podnoszenia kompetencji z zakresu przedsiębiorczości społecznej dla studentów pracy socjalnej, nauk o rodzinie oraz teologii.

Dostęp do ankiety na platformie eKUL (po zalogowaniu): http://e.kul.pl/ankiety.html?op=1&awid=111868

 

2016-05-19

XI Gala Pedagog Roku

28 kwietnia 2016 r. (środa) obył się XI finał plebiscytu "Pedagog Roku",
którypo raz kolejny przyjął formę gali. Przedstawiono wyniki głosowania przeprowadzonego wśród studentów, wyłoniono i uhonorowano zwycięzców
w trzech kategoriach: Pedagog Roku, Złote usta, Siekiera Roku. Wydarzenie uświetniły występy zespołów studenckich i solistów, a także bankiet.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego oraz fotorelacji z wydarzenia!

 

Galeria (Fot. T. Koryszko): 28-04-2016-gala-pedagog-roku-2016-wydzialu-teologii,gal_15500.html

 

 

2016-05-19

Nagroda Rektora KUL

Twoja koleżanka lub kolega angażują się w życie społeczne? Wyróżniają się działalnością na rzecz innych ludzi lub Uniwersytetu?

Zgłoś ich do NAGRODY REKTORA!


Czasu jest niewiele - zgłoszenia przyjmowane są do 26 listopada.

Więcej informacji u Przewodniczącej RWSSWT

2015-11-19

Ankieta nt. funkcjonowania Dziekanatów

Bądź autorem zmian, których oczekujesz!
Chwal, oceniaj, poddawaj pomysły!

Wypełnij ankietę na temat satysfakcji z funkcjonowania Dziekanatów.

Nie jest ona długa, a nasza opinia może posłużyć poprawie jakości obsługi w dziekanatach.

Ankieta dostępna jest na platformie eKUL w Menu w zakładce "Ankiety" do niedzieli, czyli 22 listopada (włącznie).
 
2015-11-17

Posiedzenie RWSSWT

Najbliższe posiedzenie Samorządu jest zaplanowane na środę, 18 listopada 2015 r.

Odbędzie się ono o godz. 18.00 w siedzibie Samorządu WT.

Równocześnie przypominamy o obowiązku uczestnictwa w nim wszystkich starostów, Radnych RS oraz przedstawicieli Kół Naukowych, działających na naszym Wydziale.

W zakładce "Uchwały i protokoły" można znaleźć plan posiedzenia. Szczegółowe informacje dot. spotkania można uzyskać u Przewodniczącej RWSSWT.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Zarząd RWSSWT

 

2015-11-08

Oficjalne Otrzęsiny WT

 

Co? Oficjalne Otrzęsiny Wydziału Teologii KUL
Gdzie? Sala C-623 (VI piętro, Collegium Jana Pawła II)
Kiedy? 09.11.2015 r. (poniedziałek), godz. 16:00

Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 16:00 w Kościele Akademickim, 
po czym nastąpi część artystyczna otrzęsin w sali C-623.

W programie występy, konkurencje otrzęsinowe, kawiarenka, z pewnością miła atmosfera i niezapomniane wrażenia - postaramy się przywitać jak najlepiej pierwszorocznych!

 

Organizacją wydarzenia zajmuje się Rada Wydziałowego Samorządu Studentów Wydziału Teologii, a ściślej rzecz biorąc, Zarząd Samorządu WT oraz starostowie I i II roczników.

 

Mamy nadzieję, będzie to wspaniałe wejście w życie studenckie.
Zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników!

 

Chcesz być na bieżąco?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po wydarzeniu zapraszamy do odwiedzenia naszej Galerii.
Tam pojawi się fotorelacja z Otrzęsin!

2015-11-02

Gala WT 2015 - sprawozdanie

Sprawozdanie z XV Jubileuszowej Gali Plebiscytu "Pedagog Roku" na Wydziale Teologii KUL

Tekst przygotowany przez M. Wąsik do "Forum Młodych Pastoralistów"

 

                 

                  W środę, 13 maja 2015 r. po raz piętnasty studenci Wydziału Teologii przyznali tytuły „Pedagog Roku”, „Siekiera Roku” oraz „Złote Usta”. Z racji jubileuszu finał Plebiscytu odbył się podczas uroczystej Gali, którą uświetniły występy solistów, zespołów artystycznych oraz bankiet.

 

                  Plebiscyt „Pedagog Roku” to inicjatywa Samorządu Studentów Wydziału Teologii, która odbywa się cyklicznie od 2001 roku i jest okazją do uhonorowania najlepszych, zdaniem studentów, nauczycieli akademickich. Na przestrzeni lat wydarzenie ewoluowało, zyskując coraz szersze grono uczestników. Dziś już na dobre wpisało się w kalendarz studenckich wydarzeń kulturalnych i stanowi atrakcyjną formę integracji społeczności Wydziału.

 

                  W dwóch poprzednich latach święto Wydziału miało formę festynu integracyjno sportowego „KULopiada”, którego punktem kulminacyjnym było wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Ze względu na jubileusz i wnioski z ankiet przeprowadzonych na Wydziale, organizatorzy na rok 2015 zaplanowali uroczystą Galę. W prace Komitetu Organizacyjnego zaangażowali się reprezentanci wszystkich kierunków studiów licencjackich, magisterskich oraz przedstawiciel doktorantów. Komisja Wyborcza Samorządu tradycyjnie zajęła się zbieraniem kandydatur do poszczególnych kategorii oraz przeprowadzeniem głosowania wśród studentów.

 

                  Tytuł „Pedagog Roku 2015” zdobyli ks dr hab. Jacenty Mastej (teologia), dr Miłosz Alekadndrowicz (muzykologia), ks. dr Mirosław Brzeziński (nauki o rodzinie) oraz dr Adam Zadroga(praca socjalna). Tegoroczny, jubileuszowy plebiscyt poszerzono o kategorię „Pedagog XV-lecia”. Nagroda ta przypadła s. dr Marcie Ziółkowskiej i stanowi wyraz uznania studentów całego Wydziału za styl pracy i świadectwo życia.

 

                  Wyróżnienie „Siekiery Roku” przyznawane za rzetelność w przekazywaniu wiedzy, otrzymali ks. dr hab. Jarosław Marczewski (teologia), dr hab. Grzegorz Pecka (muzykologia), dr hab. Beata Parysiewicz (nauki o rodzinie) oraz dr Anna Andrzejewska-Cioch (praca socjalna). Wśród głosujących największą popularność zyskało powiedzenie "Nie trzeba żyć jak dzika świnia na zakręcie", przynosząc zwycięstwo ks. dr hab. Zdzisławowi Kupisińskiemu w kategorii „Złote Usta”.

 

                  Statuetki trafiły również do rąk dra Adama Zadrogi, dra hab. Krzysztofa Mielcarka, ks. Mirosława Brzezińskiego raz ks. prof. Waldemara Rakocego jako wyraz wdzięczności za wspieranie działalności organizacji studenckich. W ten sposób podziękowano Kuratorom Samorządu i Kół Naukowych za ich zaangażowanie, poświęcony czas i włożony trud.

 

                  Finał plebiscytu „Pedagog Roku” to okazja do zintegrowania całego środowiska Wydziału Teologii, tak różnorodnego. Na scenie zaprezentowali się soliści i zespoły artystyczne z muzykologii, pracy socjalnej, nauk o rodzinie oraz teologii. Część artystyczną uświetnił występ kleryckiego zespołu „Good God” oraz duetu z Aresztu Śledczego. Na zakończenie można było obejrzeć prezentację zdjęć z życia Wydziału. Pokaz ożywił wspomnienia i dostarczył wiele pozytywnych emocji.

 

                  Święto Wydziału Teologii uwieńczył bankiet w restauracji „Mensa Academica”, gdzie czekały apetyczne ciasta i przekąski. Była to idealna okazja do rozmów, wspomnień i wielu żartów – laureaci, goście i organizatorzy miło spędzili czas we wspólnym gronie.

 

 

Fotorelacja na oficjalnej stornie KUL:

13-05-2015-gala-pedagog-roku-2015-wydzialu-teologii,gal_14918.html

 

Artykuł „Jubileuszowa Gala Pedagog Roku 2015 - czyli Gala a la Oskarów na KUL” - czyli studenckim wydarzenie widziane studenckim okiem:

http://zagrubaadlachudych.blogspot.com/2015/05/jubileuszowa-gala-pedagog-roku-2015.html

 

Strona wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook:

https://www.facebook.com/events/369322196600687/

 

 

2015-11-11

Udział w Gali Pedagog Roku 2015

Wielkimi korkami zbliża się Święto naszego Wydziału i wyjątkowy jubileusz - to będzie już 15 Finał Plebiscytu Pedagog Roku!

Dzięki temu, że uczestnictwo w Gali traktuje się jako udział w zajęciach obowiązkowych wszyscy studenci i wykładowcy mają możliwość czynnego uczestnictwa w wydarzeniu.  Pojawił się na ten temat komunikat na platformie eKUL. Bardzo się z tego cieszymy!

źródło: http://e.kul.pl/aktual.html?op=1&zid=21346&start=10&stop=34&li=11&pzid=0

 

Głosowanie wśród studentów przeprowadzone, a my właśnie zakończyliśmy próby i spotkanie komitetu organizacyjnego. Już nie możemy doczekać się środy… :)

Tych, którzy jeszcze nie dołączyli do wydarzenia zapraszamy serdecznie! Liczymy na Waszą obecność!

 

 

2015-11-11