Jedno z najważniejszych przedsięwzięć organizowanych przez SSWT KUL mamy już za sobą. Po trudach organizacji "KULopiady" nadszedł czas na podziękowania osobom oraz instytucjom bez których nie zorganizowalibyśmy naszej  wspólnej wydziałowej integracji.

 

Na samym wstępie  serdecznie dziękujemy naszym patronom:

 

Panu dr hab. Krzysztofowi Nareckiemu - prorektorowi KUL oraz

Ks. prof. dr hab. Mirosławowi Kalinowskiemu - dziekanowi WT,

 

którzy objęli swoją opieką nasze starania o zorganizowanie "KULopiady".

 

"KULopiada" miała w swoim założeniu integrację środowiska naszego WT, dlatego też nie należy zapomnieć o słowach podziękowania skierowanych do społeczności wszystkich Seminariów Duchownych, które wyraziły chęć uczestnictwa w naszej zabawie wystawiając swoje drużyny do rywalizacji sportowej. W tym miejscu pragniemy podziękować ks. dr Markowi Słomce -rektorowi MSD w Lublinie za wyrażoną aprobatę i chęć współpracy w naszym dziele, zgadzając się na aktywny udział społeczności seminaryjnej w "KULopiadzie".

 

Nasza zabawa organizowana była na kulowskiej hali sportowej. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pana mgr Stanisława Lisa - kierownika Studnium Wychowania Fizycznego i Sportu za wszelką okazaną pomoc i wsparcie organizowanej przez nas "KULopiady".


Jak wszyscy pamiętamy na sam koniec sportowego dnia czekała na nas słodka niespodzianka przygotowana specjalnie na to wydarzenie przez "Piekarnię - Ciastkarnię Kuna" z Żabiej Woli, która osłodziła nam życie po ciężkich zmaganiach. Nasze podziękowania kierujemy na ręce właścicieli firmyPaństwa Małgorzaty i Grzegorza Kuna.

 

Na koniec pragniemy podziękować głównym bohaterom całego dnia: profesorom oraz studentom Wydziału Teologii, za przybycie, zaangażowanie i wszelką okazaną pomoc.

 

WSZYSTKIM JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!

 

 

W imieniu organizatorów,

 

Stanisław Bigos

przewodniczący SSWT

 

Autor: Martyna Wąsik
Ostatnia aktualizacja: 11.11.2015, godz. 20:11 - Martyna Wąsik