Dzień Otwarty KUL w Tomaszowie Lubelskim

kul_plakat_2017_uo_tomaszow-page-001Jak wygląda oferta edukacyjna KUL?  Jaka jest rola charakteru w osiągnięciu sukcesu? Będzie się można tego dowiedzieć podczas Dnia Otwartego KUL w Tomaszowie Lubelskim, który już kolejny raz odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym KUL. Wydarzenie będzie miało miejsce 12 grudnia 2017 r.

 

Uniwersytet wychodzi naprzeciw młodym ludziom. Z jego ofertą edukacyjną można zapoznać się nie tylko w Lublinie, ale również w wielu miejscowościach na terenie Polski i nie tylko. Pracownicy oraz studenci-ambasadorzy biorą aktywny udział w targach edukacyjnych oraz odwiedzają szkoły. Najnowszą formą są organizowane przez Uniwersytet spotkania z młodzieżą w wybranych miejscach Polsce, które spotykają się z bardzo dobrym odbiorem lokalnych społeczności.

 

W programie oprócz prezentacji oferty edukacyjnej znalazły się wykłady, które mają szansę zainteresować młodych ludzi.  O sile charakteru człowieka i jego znaczeniu w osiągnieciu sukcesu będzie mówić dr Agata Celińska-Miszczuk, natomiast dr hab. Maciej Münnich zabierze uczestników spotkania w podróż do starożytnego Egiptu.

 

Tomaszów to ważne miejsce dla KUL. W mieście przez kilkanaście lat istniał Wydział Zamiejscowy. O choć w związku z malejącą liczbą studentów w tym roku zakończył działalność, to KUL w Tomaszowie jest nadal obecny poprzez działalność Centrum Edukacyjno-Kongresowego.

Autor: Leszek Wojtowicz
Ostatnia aktualizacja: 08.12.2017, godz. 15:04 - Piotr Lewandowski

Utworzenie: 2017-12-05