Kolejny oddział żłobka dla dzieci pracowników i studentów KUL

żłobekDzięki współpracy KUL oraz Żłobka Szczęśliwych Maluchów na przełomie maja i czerwca 2017 r. ruszy kolejna placówka dla dzieci pracowników i studentów KUL. Drugi oddział żłobka powstanie przy ul. Kryształowej 13 w Lublinie, a będzie mogło z niego korzystać 35 dzieci. Rekrutacja do placówki potrwa do 15 marca 2017 r. To kolejny element polityki prorodzinnej sukcesywnie wdrażanej na Uniwersytecie.

 

Żłobek powstanie w ramach Programu Maluch plus 2017 ogłoszonego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Placówka będzie przystosowana dla 35 dzieci w wieku od 5 miesiąca do 3 lat. Będą mogły z niej korzystać dzieci studentów, doktorantów, pracowników oraz osób współpracujących z KUL. W żłobku będą funkcjonować 3 grupy wiekowe, a opiekę zapewni 6-osobowa kadra.

Czesne za miesiąc wynosić będzie 562,50 złotych + koszty wyżywienia. W cenie czesnego wliczone są wszystkie zajęcia, które będą odbywać się w żłobku.

Rekrutacja do nowego żłobka rusza 23 lutego 2017 roku i trwać będzie do 15 marca 2017 roku lub do wyczerpania wolnych miejsc. Będzie decydować kolejność przesyłanych zgłoszeń. Prosimy o uzupełnianie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej Żłobka Szczęśliwych Maluchów. Wszystkie formularze, które otrzymamy zostaną potwierdzone drogą mailową lub telefoniczną.

Opłatę wpisową wysokości 300,00 złotych prosimy o uiszczanie po podpisaniu umowy  przedwstępnej (będziemy kontaktować się telefonicznie i umawiać indywidualnie z Rodzicami).

Autor: Leszek Wojtowicz
Ostatnia aktualizacja: 22.02.2017, godz. 13:56 - Leszek Wojtowicz

Utworzenie: 2017-02-22