Aktualności

Konferencja "Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024 – przebieg, kampania i perspektywy"

W ramach projektu wspolnie.eu Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych serdecznie zapraszają 12 czerwca 2024 r. (środa) do Poznania na konferencję naukową ,,Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024 – przebieg, kampania i perspektywy''. Wydarzenie będzie okazją do podsumowania przebiegu i wyników kampanii i wyborów europejskich, jak i do refleksji nad wyzwaniami dla Polski i Unii Europejskiej w kolejnej kadencji parlamentarnej.

 

Partnerami wydarzenia są Instytut Europy Środkowej, Polskie Towarzystwo Studiów Europejskich, sieć ekspercka Team Europe Direct, Europe Direct Poznań, Centrum Dokumentacji Europejskiej Poznań oraz Ośrodek Badań i Edukacji Europejskiej. Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej.

 

Zapraszamy na transmisję na żywo z konferencji naukowej ,,Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024 – przebieg, kampania i perspektywy'', pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=zNa2Mk3r6x8