Międzynarodowa konferencja „Artificial Intelligence and Transformations of the Legal Sector Conference”

„Artificial Intelligence and Transformations of the Legal Sector Conference”.Sztuczna inteligencja i jej zastosowania w sektorze prawnym będą tematem międzynarodowej, interdyscyplinarnej konferencji naukowej „Artificial Intelligence and Transformations of the Legal Sector Conference”. Wśród poruszonych tematów będą m.in.: automatyzacja procesu prawnego czy nowa rola prawnika związana z rozwojem sztucznej inteligencji. Konferencja w języku angielskim rozpocznie się 1 grudnia 2020 roku o godz. 9.00 na platformie internetowej ClickMeeting. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Organizatorem wydarzenia jest Konsorcjum Bezpieczeństwo Gospodarcze Polski, którego członkiem jest Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL.

 

Sektor prawny stwarza szerokie możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji. O możliwościach jej zastosowania będą dyskutować badacze z czołowych ośrodków naukowych jak University of Cambridge i EDHEC Business School, Uniwersytet w Melbourne, Uniwersytet w Coimbrze i Uniwersytet Sztokholmski.

 

Rejestracja jest możliwa po przesłaniu maila na adres konferencja@konsorcjumbgp.pl z podaniem imienia i nazwiska, pełnego tytułu naukowego, stanowiska zawodowego, organizacji / firmy i  umożliwi dostęp do materiałów konferencyjnych. Uczestnicy otrzymają kod dostępu do konferencji na platformie internetowej ClickMeeting.

 

Program

 

Autor: Leszek Wojtowicz
Ostatnia aktualizacja: 16.11.2020, godz. 12:31 - Leszek Wojtowicz

Utworzenie: 2020-11-16