Spotkanie "Fatima. Stuletnia tajemnica"

Fatima. Stuletnia tajemnicaAkademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej "Vade Mecum" oraz Koło Naukowe Teologów KUL zapraszają na spotkanie "Fatima. Stuletnia tajemnica", które odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. (czwartek) o godz. 17:00 w Kolegium Jana Pawła II, sala C-1031. 


W tym roku będziemy obchodzić 100. rocznicę objawień fatimskich. Matka Boża przekazała Franciszkowi, Hiacyncie i Łucji tajemnice i zapowiedzi przyszłości. Czy po stu latach od pamiętnego roku 1917 przesłanie fatimskie wciąż pozostaje aktualne? Czy przewrót bolszewicki, zapowiedziany przez Maryję, był początkiem szeregu wydarzeń, które znajdują swoją kontynuację w naszych czasach? Jak rozumieć treść objawień i tajemnic fatimskich? Na te pytania możecie uzyskać odpowiedź już w najbliższy czwartek!


W spotkaniu wezmą udział: dr Wincenty Łaszewski - teolog, pisarz, badacz fatimskiego orędzia i objawień maryjnych oraz ks. dr hab. Janusz Lekan, prof. KUL - pracownik Instytutu Teologii Dogmatycznej - Katedry Chrystologii i Personalizmu Chrześcijańskiego, Prodziekan Wydziału Teologii. 

Autor: Leszek Wojtowicz
Ostatnia aktualizacja: 05.04.2017, godz. 13:16 - Leszek Wojtowicz

Utworzenie: 2017-04-05