Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

 

Przyjdź 13 listopada br. o godzinie 10.00 do sali WMP-118 na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.

 

Termin spotkania: 13.11.2018 (wtorek) | godzina 10.00

 

Miejsce spotkania: ul. Konstantynów 1H s. WMP-118

 

Uczestnicy: spotkanie otwarte, adresowane przede wszystkim do studentów III roku studiów I stopnia oraz II roku studiów II stopnia kierunków: Matematyka i Informatyka

 

Obecnie CBA poszukuje studentów ostatnich lat oraz absolwentów do służby lub pracy w zakresie m.in.: analiz, obsługi prawnej, pracy operacyjno-rozpoznawczej, czynności dochodzeniowo-śledczych, czynności kontrolnych, ochrony informacji niejawnych i danych osobowych, logistyki, finansów, współpracy międzynarodowej, informatyki śledczej, elektroniki, łączności radiowej, bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych, administrowania sieciami teleinformatycznymi, administrowania systemami informatycznymi, programowania, kierowania projektami teleinformatycznymi, pomocy technicznej (help-desk).

 

Możliwe miejsca służby/pracy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

 

Swoim funkcjonariuszom/pracownikom CBA oferuje:

  • możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności;
  • uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnej służby specjalnej;
  • kontynuowanie rozwoju zawodowego i naukowego;
  • stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania.
Autor: Anna Położyńska
Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018, godz. 09:31 - Anna Położyńska