Zgłoszenia do konkursu Open Stage 2017

Open Stage 2017 Uczelniany Samorząd Studentów KUL, Fundacja Sztukmistrze oraz Centrum Spotkania Kultur zapraszają utalentowanych artystycznie studentów do udziału w dziewiątej edycji konkursu „Open Stage”. Termin zgłoszeń upływa 21 kwietnia 2017 r., a pula nagród wynosi 5000 zł.

 

 

W konkursie uczestniczyć  mogą studenci wszystkich uczelni wyższych z województwa lubelskiego – państwowych i prywatnych, bez względu na kierunek i rok studiów. Nie ma też ograniczeń gdy chodzi o formę prezentacji – zaproszeni są tańczący, śpiewający, akrobaci i mimowie. Scena jest naprawdę otwarta na różne talenty – trzeba tylko umieć je ciekawie zaprezentować.

„Open Stage” to największy lubelski konkurs dla artystycznie utalentowanych studentów. Stwarza szansę zaprezentowania swoich umiejętności na profesjonalnej scenie, jak również zdobycia nagrody finansowej.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach. W eliminacjach wstępnych wyłaniane jest grono finalistów, którzy wystąpią 6 maja 2017 r. w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur podczas gali finałowej konkursu. Do uczestnictwa w konkursie można zgłaszać się do 21 kwietnia 2017 r. , wypełniając formularz dostępny na stronie sztukmistrze.pl/openstage

Więcej informacji pod adresem sztukmistrze.pl/openstage oraz na profilu https://www.facebook.com/openstageKUL

Autor: Leszek Wojtowicz
Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017, godz. 10:49 - Leszek Wojtowicz

Utworzenie: 2017-04-11