Certyfikat Komisji Akredytacyjnej  Certyfikat Komisji Akredytacyjnej 2005 Certyfikat Uczelnianej Komisji Akredytacyjnej 2011

 

 

W uznaniu wysokiej jakości kształcenia Instytut Psychologii trzykrotnie uzyskał  akredytację na okres pięciu lat udzieloną przez Uniwersytecką Komisje Akredytacyjną UKA - pierwszą 23 maja 2000 roku, drugą 21 czerwca 2005 roku, trzecią 22 czerwca 2011 oraz akredytację przyznaną przez Państwową Komisję Akredytacyjną - PKA, także na okres pięciu lat.

 

Cytat z Raportu Państwowej Komisji Akredytacyjnej z dnia 12-05-2011:

"Instytut Psychologii zasługuje na wysoką ocenę wedle typowych skal pomiarów aktywności dydaktycznej i naukowej. Jest przygotowany do zadań dydaktycznych z pełną ich kontrolą w sprawach planów, programów i organizacji studiów. Uniwersytecki charakter Instytutu widoczny w kooperacji z rozmaitymi środowiskami wewnątrz KUL i środowiskami psychologii polskiej i europejskiej demonstruje łatwo wyróżniające go własności: wysoką dynamikę karier naukowych, orientację na uniwersalne zadania nauki i praktyki zawodowej psychologów, wychylenie w stronę modernizacji technologii naukowej, programów badań i procesu dydaktycznego"

 

 

 

Autor: Agata Błachnio
Ostatnia aktualizacja: 01.02.2023, godz. 18:49 - Przemysław Tużnik