Koło Naukowe Psychologii Zarządzania                     

Strona www: www.knpz.org
 
Lublin 20-950

Al. Racławickie

Koło Naukowe Psychologii Zarządzania (KNPZ) zrzesza lubelskich studentów, których łączy jedna pasja - psychologia zarządzania. Koło powstało jako alternatywa dla organizacji zajmujących się psychologią kliniczną. Dzięki temu ludzie o odmiennych zainteresowaniach mogą również wykazać się swoim potencjałem, umiejętnościami i chęcią działania.

Członkowie Koła Naukowego Psychologii Zarządzania biorą udział w wielu różnych projektach jak Global Management Challenge (GMC) czy organizacja konferencji, spotkań z ciekawymi ludźmi świata biznesu oraz nauki. Umożliwia im to zdobywanie nowych umiejętności w zakresie organizowania imprez, pozyskiwania sponsorów, koordynowania pracy i ludzi, które będą mogli wykorzystać w przyszłej karierze zawodowej. Pragną także rozwijać się w wielu różnych kierunkach, od prowadzenia szkoleń przez zarządzanie do działania w ramach public relations i marketing. Umożliwia to prezentowanie coraz to szerszej oferty dla potencjalnych odbiorców. Jako grupa działamy aktywnie na rzecz innych studentów, gdyż to właśnie oni są adresatami większości naszych przedsięwzięć. Obecnie naszym największym osiągnięciem jest zorganizowanie sekcji szkoleń, która bardzo aktywnie działa w zakresie organizacji, przygotowywania i prowadzenia  warsztatów dla innych studentów. Poprzez organizowane konferencje, warsztaty i szkolenia oferujemy zainteresowanym możliwość lepszego zrozumienia rynku pracy oraz zdobycie cennych umiejętności na przykład z zakresu komunikacji interpersonalnej. Ponadto, prowadzimy współpracę z wieloma organizacjami, do których można zaliczyć Koło Naukowe Studentów Psychologii, Biuro Karier, Galerię Smaku oraz  Grafdesign, które w różny sposób wspierają naszą działalność i projekty.

Obecnie organizacja ma swoją siedzibę w Collegium Jana Pawła w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Osoby zainteresowane współpracą z nami  zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.knpz.org gdzie uzyskają dokładniejsze informację o nas, naszym kole i naszych aktualnych działaniach. Ponadto, jakiekolwiek pytania można kierować na naszego maila knpzkul@gmail.com
Autor: Karol Goral
Ostatnia aktualizacja: 15.03.2013, godz. 08:51 - Liliana Kycia