Rok akademicki 2019/2020

(semestr letni)

 

!!! W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz postanowieniem Władz Uczelni dotyczącym kształcenia zdalnego konsultacje z prowadzącymi zajęcia odbywają się poprzez kontakt mailowy lub platformę Moodle.

 

 

Dr hab. Grzegorz Adamczyk, prof. KUL

grzegorz.adamczyk@kul.pl

 

Dr Monika Adamczyk

mdadamczyk@kul.lublin.pl

 

ks. dr Tomasz Adamczyk

xtomaszadamczyk@gmail.com

 

Dr Alina Betlej

alinabetlej@kul.lublin.pl

 

Ks. dr hab. Stanisław Fel, prof. KUL

stanfel@kul.lublin.pl

 

Ks. dr Maciej Hułas

mhulas@kul.pl

 

Dr hab. Arkadiusz Jabłoński, prof. KUL

arkadiusz.jablonski@kul.pl


Dr Krzysztof Jurek

kjurek@interia.eu

 

Dr Katarzyna Lenart-Kłoś

katarzyna.lenart-klos@kul.pl

 

Mgr Katarzyna Kwiatosz

katarzynakwiatosz@gmail.com

 

Dr hab. Krzysztof Motyka

krzysztof.motyka@kul.lublin.pl

 

Ks. mgr Marek Pabich

marpabich@vp.pl

 

Prof. dr hab. Sławomir Partycki

spartyck@kul.lublin.pl

 

Dr Tomasz Peciakowski

tomasz.peciakowski@kul.pl

 

Dr hab. Jadwiga Plewko

plewko@kul.lublin.pl

 

Dr hab. Urszula Soler

ululkie@kul.lublin.pl

 

Dr hab. Adam Szafrański, prof. KUL

adamsz34@wp.pl

 

Dr hab. Wioletta Szymczak, prof. KUL

wioletsz@kul.lublin.pl

 

Ks. dr hab. Jan Szymczyk, prof. KUL

j.szymczyk5@gmail.com

 

Dr Małgorzata Szyszka

mszyszka@kul.lublin.pl

 

Ks. dr Marek Wódka

marek.wodka@kul.pl

 

Dr Agnieszka Zaborowska

zaborowska@kul.pl

 

 

Autor: Alina Betlej
Ostatnia aktualizacja: 18.03.2020, godz. 12:50 - Tomasz Peciakowski