VIII Lubelski Festiwal Nauki

Szanowni Państwo,

Lubelski Festiwal Nauki

serdecznie zapraszamy na VIII edycję Lubelskiego Festiwalu Nauki, który odbędzie się w dniach od 17 do 23 września 2011 r. pod hasłem Nauka w służbie przyrody. Koordynatorem i głównym organizatorem tegorocznej edycji Festiwalu jest Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.

Festiwal to przede wszystkim popularyzacja nauki poprzez prezentację najciekawszych projektów badawczych realizowanych w uczelniach i jednostkach naukowych. Jest to także znakomita okazja do promocji uczelni oraz integracji środowiska naukowego Lublina i Lubelszczyzny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Pracowników naszej Uczelni, Pracowników Wydziałów z Lublina, a także Wydziałów Zamiejscowych z Tomaszowa Lubelskiego i Stalowej Woli, do aktywnego udziału w imprezach festiwalowych. Zapraszamy również wszystkich Studentów, organizacje studenckie, koła naukowe i Samorząd Studentów KUL do uczestnictwa w Festiwalu, a także w będącym częścią Festiwalu III Lubelskim Kongresie Studenckich Kół Naukowych TYGIEL 2011.

Festiwal jest świetną okazją do zaprezentowania dorobku naukowego, pasji i zainteresowań pozanaukowych oraz promocji naszej Uczelni i kierunków studiów. Jak dotąd KUL na statystycznej mapie Lubelskiego Festiwalu Nauki wypada znakomicie. W czterech ostatnich edycjach niemal połowa zarejestrowanych uczestników Lubelskiego Święta Nauki uczestniczyła w projektach realizowanych na naszej Uczelni, a projekty z KULu stanowiły ok. 1/3 wszystkich prezentacji zgłoszonych na Festiwal.

Organizatorzy LFN

 

Łatwy do zapamiętania adres strony LFN w serwisie KUL: www.kul.pl/festiwal

 

 

WSPÓŁPRACA

ikona
ikona
ikona
ikona
ikona
ikona