Dnia 24 lutego o godz. 18:00 studenci Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości KUL organizują pierwsze spotkanie z cyklu „Firma to ludzie”. Celem tego typu spotkań jest umożliwienie studentom bezpośredniego kontaktu z osobami, które z jednej strony doskonale radzą sobie w świecie „wielkiego” biznesu, a z drugiej są osobami godnymi naśladowania ze względu na pasje i realizowane pasje.

W najbliższy piątek studenci zapraszają na spotkanie z Bernardem Frugą, absolwentem psychologii KUL, legendarnym przewodniczącym Uczelnianego Samorządu Studentów, pracownika firm AGB oraz Nielsen, realizującego projekty w 33 krajach świata. Aktualnie Bernard Fruga pracuje intensywnie nad realizacją projektów społecznych, m.in. tworzy i wdraża programy doskonalenia kompetencji społecznych w domach dziecka i gimnazjach, rozwija autorski projekt TALENTOVNIA (http://www.talentovnia.com/). W tym roku aktywnie działa również na rzecz wskrzeszenia idei Janusza Korczaka.

W trakcie spotkania każdy student będzie mógł spytać zaproszonego Gościa o to z jakimi problemami musiał się zmagać, jak je rozwiązywał i jaki ma pomysł na kształtowanie ludzkiego wymiaru biznesu.

Autor: Karol Goral
Ostatnia aktualizacja: 24.02.2012, godz. 13:19 - Karol Goral