Seria GWP Szkolenia

Ukazało się kilka pierwszych tomów serii GWP „Szkolenia” redagowanej
przez Mariolę Łagunę. W ich przygotowaniu bierze udział wiele osób
związanych z naszym Instytutem.

przygotowanie_115


VI Konferencja "Psychologia ekonomiczna"

Instytut Psychologii KUL, Towarzystwo Naukowe KUL,  Akademickie Stowarzyszenie Psychologii Ekonomicznej zapraszają na VI Konferencję „Psychologia ekonomiczna”, która odbędzie się w dniach 11-12 maja 2012.

Program Konferencji_ASPE


II Forum Psychologiczne

W dniu 17.04.2012 odbyło się II Forum Psychologiczne dla studentów KUL.

 

Szczełowy program


AKTUALIA 2012

W dniach 17-18 kwietnia 2012 r odbyła się XIX Konferencja Aktualności Psychologicznych AKTUALIA 2012 W kręgu życia i śmierci.

Więcej informacji


Nasz Dziekan w Komitecie Naukowym

Dziekan WNS prof. dr hab. Andrzej Sękowski został członkiem komitetu naukowego (jedynym z Polski)
XII th European Congress of Psychology
4-8 July, 2011, Istanbul, Turkey
http://www.ecp2011.org/


Spotkanie z prawnuczką Iwana Pawłowa

Dnia 26 lutego 2012 o godz. 12:00 studenci Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości KUL zapraszają na spotkanie z prawnuczką Iwana Pawłowa Katią Sokołową-Zyzak. Spotkanie jest organizowane w ramach cyklu "Zielona Szkoła Behawioryzmu" i odbędzie się w lubelskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt (ul. Metalurgiczna 5).

Czytaj dalej...

Nagroda im. Artura Rojszczaka

Klub Stypendystów Zagranicznych Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej po raz czwarty ogłasza konkurs o Nagrodę im. Artura Rojszczaka.
Regulamin oraz formularze do wniosku o Nagrodę dostępne są na stronie
http://www.ksz-fnp.org  (w części "Nagroda Artura")


Konferencja naukowa „Człowiek w pracy i organizacji: Perspektywa psychologiczna”

W dniach 24-25 listopada 2011 r. w naszym Instytucie odbyła się konferencja naukowa „Człowiek w pracy i organizacji: Perspektywa psychologiczna”. Była ona także okazją do świętowania jubileuszu 40-lecia pracy naukowej Profesora Adama Bieli. Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na stronie: https://www.kul.pl/psychologia-pracy


Spotkanie z cyklu „Firma to ludzie”

Dnia 24 lutego o godz. 18:00 studenci Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości KUL organizują pierwsze spotkanie z cyklu „Firma to ludzie”. Celem tego typu spotkań jest umożliwienie studentom bezpośredniego kontaktu z osobami, które z jednej strony doskonale radzą sobie w świecie „wielkiego” biznesu, a z drugiej są osobami godnymi naśladowania ze względu na pasje i realizowane pasje.

Czytaj dalej...

Konferencja „Ludzka Twarz Biznesu 2012”

W dniach 19-21 stycznia odbyła się konferencja „Ludzka Twarz Biznesu”. Jest to pierwszy projekt studentów Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości KUL oraz wspierających ich opiekunów: dr Agaty Celińskiej-Miszczuk oraz dra Pawła Fortuny.

Czytaj dalej...