kul_plakat_unia_europejska_polska_w_rzeczywistosci_postpandemicznej_pop2-1 Instytut Nauk o Polityce i Administracji zaprasza na konferencję zatytułowaną "Unia Europejska i Polska w rzeczywistości postpandemicznej i kryzysu uchodźczego- wymiar administracyjno-politologiczny", która będzie miała miejsce 7 czerwca 2022 roku. Wydarzenie w formie hybrydowej odbędzie się w Kolegium Jana Pawła II, sala C-1031. Początek konferencji o godz. 9.00.
Kryzys_uchodzczy_na_granicy_wschodniej__Unii_Europejskiej_Logo_KUL

Katedra Teorii Polityki i Studiów Wschodnich zaprasza na webinarium, które odbędzie się w najbliższy czwartej, tj. 5 maja. Wydarzenie online na platformie google meet zatytułowane "Kryzys uchodźczy na granicy wschodniej Unii Europejskiej" rozpocznie się o godz. 12.00.

 

 

ue

14 marca 2022 roku odbędzie się konferencja online zatytułowana "Test europejskiej solidarności podczas konfliktu zbrojnego w Ukrainie". Wydarzenie odbędzie się na platformie MS Teams. Początek o godz. 9.00.  Jednym ze współorganizatorów jest dr hab. Beata Piskorska, prof. KUL (Katedra Stosunków Międzynarodowych i Bezpieczeństwa). 

 

sankcje-zachodu_new

Katedra Teorii Polityki i Studiów Wschodnich Instytutu Nauk o Polityce i Administracji KUL, Fundacja Konrada Adenauera w Polsce, Instytut Europy Środkowej w Lublinie oraz „Team Europe" przy Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce, Europe Direct Lublin i Towarzystwo Nauki i Kultury „Libra" zapraszają na webinarium pt. Sankcje Zachodu wobec Rosji: finansowy blitzkrieg vs. kontrsankcje, które odbędzie się  w formie online 14 marca 2022 roku w godz. 13.00-14.00. 

webinariumUE.USA.Rosja.Ukraina_26.1.2022 Katedra Teorii Polityki i Studiów Wschodnich Instytutu Nauk o Polityce i Administracji KUL, Instytut Europy Środkowej w Lublinie,, Fundacja Konrada Adenauera w Polsce oraz „Team Europe" przy Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce, Europe Direct Lublin i Towarzystwo Nauki i Kultury „Libra" zapraszają na webinarium pt. Unia Unia Europejska-USA-Rosja a stabilność Ukrainy które odbędzie się 26 stycznia 2022 roku o godz. 10.00-11.30. 

 Katedra Teorii Polityki i Studiów Wschodnich Instytutu Nauk o Polityce i Administracji KUL, Instytut Europy Środkowej w Lublinie,, Fundacja Konrada Adenauera w Polsce oraz „Team Europe" przy Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce, Europe Direct Lublin i Towarzystwo Nauki i Kultury „Libra" zapraszają na webinarium pt. Unia Europejska w okresie wyborczym: powyborcze Niemcy i przedwyborcza Francjagodz. 10.00-11.00.

 

 

plakat_kul_seminarium_bialorus_v4-1

 

 

W najbliższy czwartek, 16 grudnia będzie miało miejsce seminarium naukowe zatytułowane "Granica zewnętrzna UE: nowy szlak migracyjny na wschodniej granicy lądowej z Białorusią". Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-114. Seminarium współorganizowane jest przez Instytut Nauk o Polityce i Administracji KUL.  

plakat_kul_badzmy_w_zasiegu_uczmy_od_podstaw_2

9 grudnia na KUL odbędzie się debata ekspercka zatytułowana "Bądźmy w zasięgu, uczmy od podstaw". Wydarzenie poświęcone będzie aktualnej wiedzy Polaków o nowych technologiach oraz wprowadzeniu do systemu edukacji zagadnień o polach elektromagnetycznych oraz technologiach bezprzewodowych (w tym 5G i kolejnych generacjach). Debata w formie online rozpocznie się o godz. 12.00. Współorganizatorem wydarzenia jest Instytut Nauk o Polityce i Administracji KUL.

Strona 1 z 4 :: Idź do strony: [1] 2 3 4

Autor: INoPiA
Ostatnia aktualizacja: 03.06.2022, godz. 09:16 - Grzegorz Tutak