CoolCareers

news

Sukces Biura Karier KUL – jako jedyne z Lubelszczyzny z przyznanym wnioskiem o dofinansowanie projektu na rozwój Akademickich Biur Karier.

Czytaj dalej...

Kolejna edycja Global Management Challenge

biznes Ambasadorzy największej na świecie symulacji biznesowej Global Management Challenge poszukiwani!
Czytaj dalej...

BEZPŁATNE WYZWANIE

news

Masz przed sobą ważny egzamin? Szlifujesz języki obce, masz wciąż zaległe książki do przeczytania i mnóstwo informacji, których chciałbyś się nauczyć... szybko, łatwo i przyjemnie?

Czytaj dalej...

Pora wziąć stery kariery we własne ręce! Zrób audyt kariery.

artykul

Masz już za sobą różne doświadczenia zawodowe, ale coraz częściej odczuwasz, że stoisz w martwym punkcie? Chcesz się dalej rozwijać zawodowo, podejmować nowe wyzwania, oczywiście więcej zarabiać, ale w Twojej firmie nie ma na to szans? Kiedy nie wiemy co dalej robić i nie mamy pomysłu na siebie lub napotykamy na jakieś blokady w rozwoju kariery warto pomyśleć o audycie kariery.

Czytaj dalej...

Program stypendialny

news

III edycja programu stypendialnego Funduszu Natalii Partyki trwa

Czytaj dalej...

Wyprzedzić konkurencję i zyskaj w oczach rekrutera dzięki profilowi zawodowemu w CV! | #przydasie

artykul

Profil zawodowy to ogromna wartość dodana dla rekrutera, który najważniejsze informacje nt. kandydata otrzymuje w skondensowanej formie już na początku dokumentu - mówi Konstancja Zyzik, Recruitment Coordinator w Pracuj.pl. Poznaj 3 kroki do stworzenia dobrego profilu.

 

Czytaj dalej...

Nabór do projektu „FABRYKA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

biznes

„FABRYKA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”. Bezzwrotne dotacje na założenie własnej firmy.

Czytaj dalej...

CV na miarę sukcesu | #przydasie

artykul Niektóre badania podają, że potencjalny pracodawca poświęca zaledwie 6 sekund na sprawdzenie kandydata. Dlatego też istotne jest, aby nasze CV było nie tylko rzeczowe, ale też schludne i atrakcyjne wizualnie. Sprawdź jakich darmowych narzędzi możesz użyć, żeby stworzyć profesjonalne CV.
Czytaj dalej...

45 stron, które warto znać, jeśli chcesz szybko znaleźć pracę

artykul

Przed Tobą prawdziwe kompendium wiedzy na temat rynku pracy. Zebraliśmy strony i narzędzia, które mogą Ci pomóc w znalezieniu pracy. Wyszukiwarki ofert pracy, poradniki, przydatne aplikacje, informacje o pracodawcach oraz ciekawe blogi. Wszystko znajdziesz na naszej liście.

 

Czytaj dalej...

Warsztat "Można inaczej"

szkolenie

Bezpłatne warsztaty „Można inaczej”, których celem jest propagowanie bezpiecznego sposobu spędzania czasu wolnego. Zajęcia będą odbywały się w formie zajęć grupowych.

Czytaj dalej...