Biuro Karier KUL udostępnia wszystkim swoim klientom nowoczesną platformę łączącą studentów i absolwentów z potencjalnymi pracodawcami, usprawniającą proces rekrutacji po obu stronach. Od tego momentu wszelkie oferty pracy, praktyk, staży, kursów, szkoleń i informacje o wydarzeniach będą dostępne w tym serwisie. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.

 

Stworzysz swój indywidualny profil zawodowy na podstawie posiadanych umiejętności, kompetencji, obszarów zainteresowań i preferowanych lokalizacji

 

Masz dostęp do bazy pracodawców z regionu i całej Polski, którzy zdecydowali się na udostępnienie swojego indywidualnego profilu. To szansa na bezpośrednią komunikację na linii pracodawca – kandydat.

 

Bez żadnych opłat wygenerujesz nowoczesne, przejrzyste CV

 

Otrzymasz propozycję ofert pracy, praktyk czy staży dopasowanych do Twoich oczekiwań i umiejętności
Skorzystasz z darmowego poradnictwa zawodowego, coachingu kariery bądź doradztwa biznesowego, na które automatycznie zgłosisz się przez Portal Kariery

Automatycznie zapiszesz się na nasze wydarzenia (szkolenia, kursy, spotkania z pracodawcami)

 


 


 

W celu uzyskania dostępu do Portalu Kariery niezbędna jest rejestracja konta.

 

 

Masz już konto?

 

Uwaga: Rekomendowane przeglądarki do pracy na Portalu Kariery to FireFox oraz Chrom. W przypadku trudności w skrolowaniu obrazu na ekranie za pomocą pasków przewijania zalecana jest aktualizacja programu Firefox lub Chrom. Portal działa na komputerach i tabletach.

 


Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 22.03.2019, godz. 13:37 - Marta Szymańska-Jarosz