Share your experience and Win a variety of rewards!

1_3

Potentialpark prowadzi badania wśród studentów studiów licencjackich i magisterskich pod kątem ich potrzeb i preferencji przy ubieganiu się o pracę. Twój głos może zostać usłyszany przez dużych pracodawców, a w ramach podziękowania za wypełnioną ankietę otrzymasz dostęp do kilku nagród, z których część może pomóc Ci w znalezieniu wymarzonej pracy.

Czytaj dalej...

Bezpłatne warsztaty brandingowe

1_3

Bezpłatne warsztaty brandingowe organizowane w siedzibie Fundacji "OIC Poland" w Lublinie w dniu 30 października br. Warsztaty skierowany są do początkujących przedsiębiorców, młodych firm, start-upów. 

Czytaj dalej...

Konkurs na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki w grupie nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce

1_3

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy to m.in:

  • organizowanie i przeprowadzanie konkursów na finansowanie badań podstawowych;
  • organizowanie prac Zespołów Ekspertów;
  • analiza pod względem formalnym wniosków złożonych w konkursach; itd.
Czytaj dalej...

Badanie Deloitte - Pierwsze Kroki na Rynku Pracy 2020 – weź udział i wygraj iPada!

1_3

Deloitte rozpoczyna międzynarodowe badanie dotyczące opinii studentów, oraz niedawnych absolwentów na temat rynku pracy. Badanie zostanie przeprowadzone w 18 krajach Europy Centralnej. Zapraszamy do udziału!

Czytaj dalej...

Shesnnovation Academy

1_3

Program skierowany do studentek, doktorantek i  absolwentek, gdzie pasja do technologii spotyka się z biznesowym „know-how”. To cykl spotkań, warsztatów i seminariów, spotkań z mentorami, mentorkami, ekspertami i ekspertkami, którego efektem będzie stworzenie kilkunastu kobiecych start-upów w obszarze STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Czytaj dalej...

#ZainwestujWSiebie – trwa nabór na bezpłatne szkolenia online dla studentów i absolwentów

1_3

W ramach inicjatywy #ZainwestujWSiebie Santander Universidades oferuje 5 programów dla niemal 1,5 tysiąca studentów i młodych ludzi rozpoczynających karierę zawodową.

Jest to okazja na zdobycie cenionych na rynku kompetencji i certyfikatów.

Czytaj dalej...

Festiwal Pracy JOBICON online

1_3 Wydarzenie skierowane do osób wkraczających na rynek zawodowy, podczas którego odbywa się wiele warsztatów, prelekcji, a także istnieje możliwość bezpłatnego skonsultowania CV, wzięcia udziału w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej czy rozmowie z przedstawicielami pracodawców. 
Czytaj dalej...

Akademia Biznesu Deloitte – zgłoś swój udział

1_3

Akademia Biznesu Deloitte to praktyczne warsztaty online dla ambitnych studentów, które pomogą w przygotowaniu się do przyszłej kariery zawodowej.

Czytaj dalej...

„Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II” – środki na rozpoczęcie działalności gospodarcze

1_3

Do czerwca 2021 r.  na terenie woj. lubelskiego realizowany jest program, w ramach którego Lubelska Fundacja Rozwoju udziela preferencyjnych pożyczek dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Z pożyczki skorzystać mogą m.in. studenci ostatniego roku studiów wyższych oraz poszukujący pracy absolwenci szkoły lub uczelni wyższej do 4 lat od dnia ukończenia szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego.

Czytaj dalej...

Weź udział w prestiżowym programie Pracownia Liderów Prawa!

1_3

Do 30 października czekamy na Państwa zgłoszenia do kolejnej edycji elitarnego programu edukacyjnego „Pracownia Liderów Prawa", realizowanego przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, Z szansy doskonalenia swoich umiejętności, skorzystać mogą zarówno studenci oraz absolwenci prawa, jak i innych kierunków, o ile byłoby to uzasadnione ich zaangażowaniem we wskazanym obszarze.

Czytaj dalej...