Wykład i szansa na płatne praktyki w branży finansowej!

2_3

Temat wykładu "Finanse i doradztwo". Najlepsi studenci dostaną ofertę odpłatnych praktyk w największym koncernie finansowym w Europie -w firmie OVB Allfinanz. 

Czytaj dalej...

Przedsiębiorczość kompetencją przyszłości - panele dyskusyjne nt. przedsiębiorczości

2_3

W dniach 11-14 stycznia 2021 r. odbędą się panele dyskusyjne nt. przedsiębiorczości. Wydarzenie ma formę zamkniętą – odbywa się online i jest adresowane do studentów I roku kilkunastu kierunków, które w semestrze zimowym realizują przedmiot “Przedsiębiorczość”. Jednak za zgodą naszych prelegentów niektóre z paneli dyskusyjnych zostaną nagrane i udostępnione na kanale YT Biura Karier. Zachęcamy do subskrybowania kanału i śledzenia informacji na fb Biura Karier KUL.

Czytaj dalej...

Konkurs AIPomysł

4_4

Z wielką przyjemnością informujemy o oficjalnym rozpoczęciu konkursu AIPomysł, który kierowany jest do wszystkich studentów przedsiębiorców i startupów w Polsce.

Czytaj dalej...

EUROPEJSKI PROGRAM STUDIÓW MAGISTERSKICH W DZIEDZINIE PRAW CZŁOWIEKA I DEMOKRATYZACJI (E.MA)

1_3

E.MA to unikalny, o najwyższym prestiżu, program magisterski, w trakcie którego studenci mają sposobność prowadzenia studiów nad teorią i praktyką praw człowieka. Program jest realizowany już od ponad 20 lat w Wenecji i na 42 uniwersytetach Unii Europejskiej.

Czytaj dalej...

Katalog Language Job Guide

1_3

Jak rozwijać swoją karierę zawodową z pasji do języków obcych? W nowym katalogu Language Job Guide: TOP Pracodawcy, Job News, raport płac z językami obcymi.

Czytaj dalej...

Konkurs Stena Circular Economy Award - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego

4_4

Celem konkursu jest inspirowanie środowiska akademickiego oraz firm do poszukiwania, wdrażania i promowania rozwiązań zgodnych z założeniami gospodarki cyrkularnej. Konkurs ma trzy kategorie. Jedna nich jest przeznaczona dla studentów, którzy zaproponują wdrożenie GOZ przydatne dla biznesu lub akcję społeczną promującą ideę GOZ. 

Czytaj dalej...

Przewodnik „Pracodawcy 2020/21”

1_3

W najnowszym wydaniu Przewodnika „Pracodawcy” studenci znajdą m.in. artykuł o tym, jak napisać idealne CV, jak oczarować rekrutera na rozmowie rekrutacyjnej czy jak wykorzystać czas na studiach w 200%, angażując się w działalność organizacji studenckich. 

Czytaj dalej...

Webinary nt. przedsiębiorczości w ramach XIII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

2_3

W dniach 16-22 listopada 2020 r. odbyła się XIII edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw, a także budowanie sieci kontaktów oraz własnej marki. To był kolejny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, w który włączył się Zespół Biura Karier KUL. Zapraszamy do odsłuchania nagrań z webinarów - wszystkie spotkania dostępne są na kanale Biura Karier KUL na You Tube.

Czytaj dalej...

Absolwent w drodze do kariery

1_3

Fundacja Heros zajmuje się m.in. aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnościami. Projekt „Absolwent w drodze do kariery!” dedykowany jest studentom ostatniego roku oraz absolwentom posiadającym orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. 

Czytaj dalej...

Stypendia MSZ RP i instytucji europejskich na studia w College of Europe w roku 2021-2022

5_4

Kolegium Europejskie (College of Europe) ogłasza nabór na studia post-magisterskie w roku akademickim 2021-2022. Co roku ponad 70% studentów otrzymuje pełne lub częściowe stypendia finansowane ze środków instytucji europejskich lub sektora prywatnego. Kandydaci z Polski mogą ubiegać się o stypendia Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Czytaj dalej...