Ile zarabia Fullstack Developer?

W branży IT niektórzy specjaliści są odpowiedzialni za cały proces tworzenia oprogramowania. Do tego grona należy zaliczyć Fullstack Developera, który zajmuje się nie tylko mechaniką działania danego produktu, ale także aspektem wizualnym. Z tego względu musi mieć szereg kompetencji, dzięki którym świetnie poradzi sobie zarówno z kodowaniem, jak i graficzną odsłoną aplikacji lub strony internetowej. Programiści Fullstack nie mogą narzekać na brak ofert pracy - zapotrzebowanie na specjalistów z tego zakresu wciąż jest bardzo duże. Warto sprawdzić, na jakie wynagrodzenie można liczyć w tym zawodzie.

Czytaj dalej...

Rekrutacja do prestiżowego programu stażowego Transatlantic Future Leaders Forum

1_3

Na najzdolniejszych czekają staże w Kongresie USA i Parlamencie Brytyjskim. Transatlantic Future Leaders Forum (TFLF) to fundacja, dzięki której polscy studenci i studentki mają szansę odbyć sponsorowane praktyki w biurach parlamentarnych w USA i Wielkiej Brytanii. Celem programu jest umożliwienie młodym talentom poznania realiów pracy w biurach legislacyjnych. Integralną częścią programu są również spotkania z liderami opinii pracującymi w think-tankach, NGOsach, organizacjach międzynarodowych oraz z wysoko postawionymi przedstawicielami biznesu.

Czytaj dalej...

Czy na targach pracy faktycznie da się znaleźć pracę?

3_3

Targi pracy cieszą się coraz większą popularnością. Przede wszystkim z powodu tego, że można tam znaleźć pracę lub wyrobić sobie kontakty zawodowe. Stanowią też swoisty pomost między osobami poszukującymi zatrudnienia a pracodawcami

Czytaj dalej...

Zapraszamy na Festiwal Pracy JOBICON organizowany przez największy portal rekrutacyjny Pracuj.pl!

3pobrane

Zbliża się Festiwalu Pracy JOBICON, który odbędzie się 6 marca 2024 w Krakowie.  

Festiwal Pracy JOBICON to wydarzenie skierowane do osób wkraczających na rynek zawodowy, podczas którego odbywa się wiele warsztatów, prelekcji, a także istnieje możliwość bezpłatnego skonsultowania CV, wzięcia udziału w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej czy rozmowie z przedstawicielami pracodawców. To świetna okazja dla studentów, by mogli oni rozeznać się w rynku pracy i odkryć możliwości, które pomogą im w znalezieniu zatrudnienia.

Czytaj dalej...

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Delegatura w Lublinie, prowadzi nabór do służby

images
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest największą polską służbą specjalną. Zajmuje się ochroną państwa przed planowymi i zorganizowanymi działaniami, które mogą stwarzać zagrożenie dla niepodległości lub porządku konstytucyjnego Polski, zakłócić funkcjonowanie struktur państwowych bądź narazić na szwank podstawowe interesy kraju. Swoje obowiązki ABW wypełnia m.in. poprzez uzyskiwanie, analizowanie i przetwarzanie informacji o niebezpieczeństwach. Gotowe opracowania przekazywane są właściwym organom konstytucyjnym. 
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Delegatura w Lublinie prowadzi nabór do służby w lokalizacjach: Biała Podlaska, Chełm, Kielce, Lublin, Przemyśl, Radom, Rzeszów.
Czytaj dalej...

Trwa rekrutacja na płatne staże EIT Food RIS Fellowships!

bpobrane_1_1

Studenci i absolwenci różnych kierunków wezmą udział w międzynarodowych stażach, w topowych firmach z branży rolno-spożywczej. Z EIT Food RIS Fellowships zdobędą doświadczenie zawodowe oraz rozwiną swoje umiejętności. Udział w projekcie otworzy przed młodymi talentami nowe perspektywy i przyczyni się do ich wszechstronnego rozwoju w dynamicznym świecie przemysłu spożywczego. Poszukujemy kandydatów z każdej dziedziny. Przygotowujemy przyszłych liderów i innowatorów do wprowadzania pozytywnych zmian w branży żywnościowej. Niezależnie od specjalizacji, każdy może się przyczynić do transformacji rynku.

EIT Food RIS Fellowships to same korzyści:

·       doświadczenie zawodowe w czołowych firmach z branży rolno-spożywczej,

·       dopasowanie umiejętności i pasji studentów do potrzeb firm podczas staży,

·       doskonalenie praktycznych umiejętności pod okiem mentora,

·       miesięczne wsparcie finansowe w wysokości od 1500 € do 2000 €,

·       nawiązanie znajomości biznesowych i wiele więcej.

Czytaj dalej...

XV edycja Konkursu na najlepszą pracę dyplomową

apobrane_1_1

Już po raz piętnasty Prezydent Miasta Lublin zaprasza studentów i absolwentów do wzięcia udziału w Konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Podjęty temat powinien dotyczyć szeroko pojętego rozwoju miasta lub jego obszaru metropolitalnego (LOM), w kontekście rozwoju Lublina. Dyplom może być obroniony na dowolnej uczelni i kierunku studiów.

 

Regulamin Konkursu wskazuje, aby problematyka pracy dotyczyła sfery gospodarczej, społecznej, przestrzennej, kulturowej i turystycznej czy ochrony środowiska. Wskazany obszar badawczy ma odnosić się do Lublina, bądź Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego w kontekście rozwoju Lublina, czyli w odniesieniu do korzyści dla miasta, płynących z rozwoju gmin wchodzących w skład tego porozumienia.

Czytaj dalej...

Fundusze UE – praca czeka na Ciebie!

5_4
Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie obsługi wniosków na dotacje i pożyczki z różnych źródeł finansowania krajowych oraz UE poszukuje obecnie kandydatów do pracy. Praca z naszymi Specjalistami jest świetnym startem w zakresie poznania ścieżki procesowania Klienta w ubieganiu się o dotacje, pożyczki z programów które oferuje np. KPO, ARiMR, NFOŚiGW lub WFOŚiGW.
Czytaj dalej...

Nabór na Wolontariat #OFFVOLO w ramach 17. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA

5_4

Nasza inicjatywa #OFFVOLO to możliwość poznania tajników organizacji festiwalu filmowego od zaplecza, rozwinięcia swoich indywidualnych talentów, poznania wielkich nazwisk ze świata kinematografii i produkcji oraz nabycia wielu innych bezcennych umiejętności przydatnych w późniejszych zawodowych krokach. A przede wszystkim – dołączenie do #OFFVOLO to bycie częścią naszej offowej rodziny, gdzie wspieramy się, dzielimy wiedzą i razem świętujemy kino!

Czytaj dalej...