Zawód? Funkcjonariusz Policji | spotkanie zawodoznawcze 2#

1_3

Kolejne spotkanie z cyklu spotkań z przedstawicielami różnych profesji, które pozwolą na weryfikację wiedzy i wyobrażeń dotyczących pracy na określonym stanowisku czy branży. Znów oddajemy głos praktykom, którzy opowiedzą o swoim zawodzie „od kuchni”. Przyjdź 26 listopada br. na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z funkcjonariuszami Policji i dowiedz się więcej o procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery w Policji.

Czytaj dalej...

Program  mentoringowy z wykorzystaniem narzędzi coachingowych,oparty o standardy i Kodeks Etyczny ICF

5_4 Zapraszamy do udziału w programie  mentoringowym przygotowującym do podjęcia nowych wyzwań, ustalenia ścieżki kariery czy realizacji swoich marzeń lub pomysłów. Dzięki udziałowi w takiej formie wsparcia Uczestnicy programu przy wsparciu Mentora poszukają rozwiązań w obszarach dla nich najważniejszych. Program realizowany będzie  z wykorzystaniem narzędzi i podejścia coachingowego w oparciu o standardy International Coach Federation.
Czytaj dalej...

Certyfikowane warsztaty Design Thinking

2_3

20 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędą się bezpłatne certyfikowane warsztaty Design Thinking organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.

Czytaj dalej...

Zgłoszenia kandydatów na staż im. Roberta Schumana

5_4 Program płatnych, pięciomiesięcznych staży umożliwia młodym ludziom zdobywanie cennego doświadczenia zarówno w siedzibach PE w Brukseli, Strasburgu i Luksemburgu, jak i w Biurach Kontaktowych PE we wszystkich krajach Unii Europejskiej – w tym w Biurze we Wrocławiu.
Czytaj dalej...

Wolne stanowiska pracy w Ministerstwie Środowiska

5_4

Radca prawny ds. obsługi prawnej w Wydziale Kopalin Stałych w Departamencie Geologii i Koncesji Geologicznych; główny specjalista ds. zarządzania stroną internetową Ministerstwa Środowiska w Wydziale Komunikacji Medialnej w Departamencie Edukacji i Komunikacji; itd.

Czytaj dalej...

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych (FOPA)

1_3

Unikalne wydarzenie towarzyszące kongresowi OPEN EYES ECONOMY SUMMIT w Krakowie, który odwiedza 2 500 osób. Zapraszamy do udziału w tych wyjątkowych spotkaniach, podczas których otwieramy drzwi najciekawszych krakowskich pracowni architektonicznych.

Czytaj dalej...

Bezpłatny kreator zdjęć do CV

1_3

Bezpłatny kreator zdjęć do CV to narzędzie będące wielkim ułatwieniem w samodzielnym wykonaniu profesjonalnego zdjęcia, które jest istotnym elementem każdego CV.

Czytaj dalej...

„Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II” – pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej

1_3

Lubelska Fundacja Rozwoju rozpoczęła realizację Programu, w ramach którego udzielane są preferencyjne pożyczki dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Czytaj dalej...

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na KUL

2_3

W dniach 18-24 listopada 2019 r. odbędzie się XII edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw, a także budowanie sieci kontaktów oraz własnej marki. Podczas tych kilku dni Biuro Karier KUL jako Partner wydarzenia organizuje dla studentów i absolwentów bezpłatne warsztaty prowadzone przez pełnych pasji i energii praktyków biznesu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i na pewno zainspirują do działania. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału przez platformę konfeo!

Czytaj dalej...

Zawód? Rekruter | spotkanie zawodoznawcze 1#

1_3

Zaczynamy cykl spotkań z przedstawicielami różnych profesji, które pozwolą na weryfikację wiedzy i wyobrażeń dotyczących pracy na określonym stanowisku. Oddajemy głos praktykom, którzy opowiedzą o swoim zawodzie „od kuchni”. Przyjdź 6 listopada 2019 r. na spotkanie ze specjalistami ds. rekrutacji w firmie Randstad i  dowiedz się więcej o ścieżce kariery w HR.

Czytaj dalej...