Fundacja Heros oferuje bezpłatną możliwość skorzystania różnych z form wsparcia

Działalność Fundacji Heros skupia się na wszechstronnej pomocy osobom z niepełnosprawnościami, której celem jest aktywizacja zawodowa oraz społeczna. Obecnie działamy na terenie województw lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego i prowadzimy rekrutację do następujących projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszy Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych:

Czytaj dalej...

Zaproszenie na konferencję

Już 14.10.2021 odbędzie się największa konferencja poświęcona Front-end i JavaScript, czyli dev.js Summit 2021 (online). Link do rejestracji na wydarzenie: https://devjssummit.pl/

 

Czytaj dalej...

Fundacja Rex Support Group zaprasza na darmowe szkolenia online z przedsiębiorczości

Fundacja Rex Support Group zaprasza studentów oraz absolwentów na darmowe szkolenia online z przedsiębiorczości

Czytaj dalej...

Program Ambasador Biura Karier KUL 2021/2022- rekrutacja rozpoczęta

Biuro Karier KUL poszukuje aktywnych osób, które chcą w nowym roku akademickim zaangażować się w działalność biura, wykorzystując własne umiejętności oraz zdobyć nowe doświadczenie w zakresie PR i promocji.

 

Czytaj dalej...

Miejski Urząd Pracy w Lublinie- oferta szkolenia

Miejski Urząd Pracy w Lublinie informuje, że posiada środki finansowe na organizację szkoleń dających osobom bezrobotnym uprawnienia do wykonywania zawodu spawacza oraz operatora CNC.

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie LEVEL UP z Łodzi zaprasza do udziału w konkursie "Wolontariat w jednym zdjęciu"

 

Stowarzyszenie LEVEL UP z Łodzi zaprasza do udziału w konkursie "Wolontariat w jednym zdjęciu"

Czytaj dalej...

EURES - oferty pracy za granicą

 

1_3

EURES Wojewódzkiego Urząd Pracy w Lublinie dysponuje ofertami pracy zagranicznej.

 

Czytaj dalej...

Konkurs na najlepszą pracę magisterską dotyczącą rynku pracy

1_3

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Wojewódzkiego Urzędu Pracy skierowanym do wszystkich absolwentów studiów magisterskich, których prace dyplomowe obronione w 2021 r. oraz do 30 września 2022 r., dotyczą zagadnień rynku pracy, w tym przynajmniej w części województwa lubelskiego.

Czytaj dalej...

Zacznij swoją karierę w CERI i wykorzystaj język niemiecki w procesach bankowych | 14.05.2021 r.

1_3

Zapraszamy na webinar "Zacznij swoją karierę w CERI i wykorzystaj język niemiecki w procesach bankowych" w dniu 14.05.2021 r. Podczas spotkania uczestnicy poznają firmę CERI, proces rekrutacji oraz możliwości rozwoju oraz dowiedzą się jak ważny jest język niemiecki na rynku pracy. Spotkanie skierowane do studentów/absolwentów Germanistyki oraz studentów/absolwentów innych kierunków znających język niemiecki na poziomie B1+, zainteresowanych podjęciem pracy zdalnej również w niepełnym wymiarze.

Czytaj dalej...