Działanie Biura Karier KUL w okresie 16.03. - 13.04.2020 r.

Szanowni Państwo, w celu załatwienia sprawy pozostańmy w kontakcie online:

prosimy o kontakt telefoniczny 81 445 41 31, 81 445 41 32

lub mailowy kariera@kul.pl


5 narzędzi on-line do przygotowywania atrakcyjnej prezentacji | #przydasie

3_3

Przestawiamy się na naukę i pracę on-line. Większość naszych projektów w pracy i na uczelni będzie opierać się o prezentacje. Przedstawiam kilka narzędzi do przygotowywania prezentacji, dzięki którym zabłyśniecie przed zespołem lub wykładowcą.

 

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem PZU | warto poznać #1

3_3

Ruszamy z serią wywiadów, które przeprowadziłam (on-line😉) ze studentami, którzy w roku akademickim 2019/2020 pełnią funkcję ambasadorów marek pracodawców. Co tydzień jeden z nich opowie, czym się zajmują i jakie korzyści przynosi im pełniona funkcja. Możecie być pewni: to będą rzetelne informacje z pierwszej ręki.

Czytaj dalej...

Największa rekrutacja praktykantów - Deloitte

5_4   Na chętnych czekają praktyki w działach: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Konsultingu i Doradztwa Finansowego i zespołach technologicznych. Praktyki w Deloitte to unikalna szansa na zdobycie doświadczenia, które na pewno zaprocentuje w przyszłej karierze.
Czytaj dalej...

Szkolenia i oferty płatnych praktyk lub pracy w wybranym biurze KPMG w Polsce.

1_3 Weź udział w profesjonalnym cyklu szkoleń z obszaru audytu i zdobądź gwarantowaną ofertę płatnych praktyk lub pracy w wybranym biurze KPMG w Polsce.
Czytaj dalej...

Program "Cool Careers" on-line dla studentów kończących studia

1_3 Czy to Twój ostatni rok studiów? Masz obawy, czy znajdziesz pracę? Możemy Ci pomóc! Bez wychodzenia z domu weź udział w programie rozwojowym "Cool Careers".
Czytaj dalej...

Konkurs „The Future is Now”

1_3 Architektura & Biznes” zaprasza do głosowania na najlepszy projekt — Nagrodę Publiczności w studenckim konkursie „The Future is Now”
Czytaj dalej...

Przegląd Letnich Programów Praktyk i Staży 2020

1_3

Pozwalają zmierzyć się z praktycznymi zadaniami, uczą sumienności i odpowiedzialności, czasem są przepustką do kariery w danej firmie – wakacyjne staże i płatne praktyki. Każdego roku od marca do czerwca prowadzone są rekrutacje do programów stażowych i wakacyjnych praktyk dla studentów i absolwentów.

Czytaj dalej...

Koordynatorzy Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki w Krakowie

Narodowe Centrum Nauki w Krakowie ogłasza konkurs na stanowiska Koordynatorów Dyscyplin w grupie nauk  humanistycznych, społecznych i o sztuce oraz w grupie nauk o życiu.
Czytaj dalej...

Kierunek ORLEN

 V edycji programu stażowego „Kierunek ORLEN”. Program płatnych staży, realizowanych w Spółkach Grupy ORLEN: PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK - Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis, ORLEN Upstream.
Czytaj dalej...