Narodowe Centrum Nauki w Krakowie

5_4

Konkurs na stanowiska Koordynatorów Dyscyplin Nauk Humanistycznych, Społecznych i o Sztuce, Nauk Ścisłych i Technicznych oraz Nauk o Życiu.

Czytaj dalej...

III edycja Konkursu Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce

4_4

Zgłoszenia mogą przesyłać zarówno absolwenci, jak i promotorzy (za zgodą autora pracy). Na zwycięzców, którzy uzyskali tytuł magistra pomiędzy 1 stycznia 2017 roku a 30 września 2022 roku, czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Czytaj dalej...

Rozpoczęły się zapisy do II edycji TKP Academy – Student Program

1_3

Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy zaprasza wszystkie osoby studiujące prawo lub po ukończeniu studiów,które chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności praktyczne z obszaru prawa nowych technologii, do udziału w II edycji programu edukacyjnego TKP Academy.

Czytaj dalej...

Program wolontariatu ,,Przestrzeń dla edukacji"

1_3

Program zakłada pomoc w nauce i wspólne spędzanie wolnego czasu. Podopiecznymi programu są dzieci i młodzież uczęszczające do szkół podstawowych w Lublinie. Wszyscy kandydaci przed rozpoczęciem wolontariatu przechodzą szkolenie. W porozumieniu z wydziałem podpisywane są również umowy o zaliczenie praktyk studenckich.

Czytaj dalej...

Warsaw Health Innovation Hub – rejestracja

1_3

Warsaw Health Innovation Hub, Roche Polska i Janssen Polska we współpracy z Federacją Przedsiębiorców Polskich inicjują wspólny projekt pod nazwą e-Health Hackathon, skierowany do studentów informatyki, bioinformatyki, biotechnologii oraz start up’ów.

Czytaj dalej...

Women TechStyle Summit 2022 (online) Autumn Edition

1_3

Women TechStyle Summit 2022 (online) Autumn Edition to jedna z największych polskich konferencji poświęconych kobietom w branży IT. W tym roku konferencja odbywa się w dniu 27.10.2022 roku w formie transmisji online. Skierowana jest do specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę branży IT.

Czytaj dalej...

Praktyki dla studentów – pracownik administracyjno-biurowy

kafelek2

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji poszukuje ambitnych osób chcących zdobyć doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej

Czytaj dalej...

Career Boost

Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium prowadzi zapisy do VI edycji bezpłatnego projektu - Career Boost prowadzonego przez ekspertów: pracowników - wolontariuszy jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS Bank. 
Czytaj dalej...

Festiwal Pracy JOBICON

Znalezienie satysfakcjonującej posady jest trudnym zadaniem - szczególnie, gdy ktoś stawia pierwsze kroki na rynku pracy. Jak szybko znaleźć dla siebie intratne oferty zatrudnienia? Najlepiej wziąć udział w Festiwalu Pracy JOBICON! To świetna okazja, aby poznać przedstawicieli firm, z którymi chcesz związać swoją przyszłość zawodową!

 

Czytaj dalej...