Panele dyskusyjne o przedsiębiorczości 06-10.12.2021 r.- zajęcia obowiązkowe wyłącznie dla studentów I roku

2_3

W dniach 06-10 grudnia 2021 r., w godzinach 10:00-12:00 odbędą się panele dyskusyjne o przedsiębiorczości. Wydarzenie ma formę zamkniętą – odbywa się online i jest adresowane do studentów I roku kilkunastu kierunków, które w semestrze zimowym realizują przedmiot “Przedsiębiorczość”.

Czytaj dalej...

Wrocławskie Dni Informatyki 2021 (online) - konferencja integrująca wrocławską branżę IT

2_3 Już 15 grudnia 2021 r. zapraszamy serdecznie na Wrocławskie Dni Informatyki 2021 (online), czyli konferencję integrującą wrocławską branżę IT, która odbędzie się w formie wirtualnego wydarzenia. 
Czytaj dalej...

Oferta bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego

2_3

Zespół Ośrodka Poznań Biznes Partner zaprasza do zapoznania się z ofertą bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego. Wszystkie szkolenia realizowane są online, zatem mogą brać w nich udział studenci z całej Polski! 

Czytaj dalej...

Trwa rekrutacja na pomagisterskie Europejskie Studia Interdyscyplinarne w Kolegium Europejskim w Natolinie

Trwa rekrutacja na unikalny program akademicki z zakresu Europejskich Studiów Interdyscyplinarnych w Kolegium Europejskim w Natolinie. Informujemy też o pełnych stypendiach (26 000 € na osobę) dostępnych dla Polaków i pokrywających czesne, zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju z łazienką na kampusie oraz pełne wyżywienie.
Czytaj dalej...

#ZajmijStanowisko w PKO Banku Polskim

1_3 Dołącz do lubelskiego zespołu Contact Center i wspieraj  prawie 10 milionów klientów PKO Banku Polskiego. Praca w z nami to świetny start kariery lub szansa na zdobycie nowego zawodu. Wiedza i warsztat, jakie zdobywają konsultanci, czyni ich pożądanymi pracownikami w branży.
Czytaj dalej...

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej jako pracodawca

1_3 Oferty  pracy nie tylko dla specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie. Część ogłoszeń, jest także dedykowana absolwentom bez doświadczenia, którzy mogą zdobyć pierwsze szlify zawodowe. Oferujemy całoroczny program praktyk bezpłatnych lub wakacyjny program praktyk płatnych.
Czytaj dalej...

Inicjatywa SKN Progress “KOMPAS”

1_3

Jesteś w szkole średniej lub już na studiach? Interesujesz się rozwojem osobistym albo chciałbyś się w końcu nauczyć czegoś, co pomogłoby w nauce? Jeśli tak, to KOMPAS jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj dalej...

Trwają poszukiwania ambitnych studentów do uczestnictwa w grywalizacji Global Management Challenge!

1_3 GMC to jedno z najlepszych szkoleń biznesowych na bazie grywalizacji na świecie (w pełni on-line). Jest doskonałym treningiem zarządzania zarówno dla menedżerów jak i początkujących talentów. Jest to przede wszystkim rozwój i zdobywanie wiedzy w sposób praktyczny. Udział w projekcie jest całkowicie darmowy! 
Czytaj dalej...

Podcast 🎧 przygotowanymw ramach TransferHUB

1_3 Odpowiada on na pytania o znaczenie innowacji, możliwości ich rozwoju oraz wyzwania społeczne, z którymi innowatorzy mogą się zmierzyć. Przybliża także zagadnienia związane z trwającym właśnie naborem nowatorskich pomysłów i rozwiązań w obszarze zatrudnienia.

 

 

 

Czytaj dalej...