Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi zaprasza osoby z niepełnosprawnością do udziału w projekcie  pt. ,,Absolwent”

1_3 W ramach projektu uczestnicy uzyskają wiedzę z zakresu: charakterystyki  zawodu pracownika administracyjno – biurowego, zagadnień  związanych z pracą biurową, obsługi komputera, zagadnień prawa pracy, administracyjnego oraz cywilnego, zaawansowanej obsługi z zakresu pakietu Office oraz podstaw zarządzania danymi.
Czytaj dalej...

Zostań trenerem! Zapisz się do „Szkoły Tutorów Akademii Młodzieżowej"

2_3 Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo zaprasza młode osoby mieszkające w Lublinie i powiecie lubelskim na bezpłatny kurs umiejętności trenerskich i pracy z grupą! Spotkasz się z naszymi ekspertami, zdobędziesz podstawy umiejętności tutorskich, poznasz angażujące metody edukacyjne, nauczysz się budować grupę.
Czytaj dalej...

Jak być widocznym dla pracodawcy bez wysyłania 100 CV tygodniowo?

1_3

Ponad 250 pracodawców w jednym miejscu i kontakt z nimi przez jedno kliknięcie? To możliwe! Dzięki  platformie Portal Kariery współpraca pomiędzy studentami/absolwentami, a pracodawcami nigdy nie była łatwiejsza. Wykorzystaj Portal Kariery, bądź widoczny dla pracodawcy i kontaktuj się z nim z darmową i zawsze dostępną przestrzeń wirtualną.

Czytaj dalej...

Darmowe e-learningi KPMG

2_3 W ramach działalności Klubu Step Ahead w tym roku akademickim przygotujemy dla studentów (zarejestrowanych w Klubie Step Ahead) darmowe e-learningi umożliwiające trenowanie kompetencji miękkich.
Czytaj dalej...

Zawód? Funkcjonariusz Policji | 2# spotkanie zawodoznawcze

1_3

Kolejne spotkanie z cyklu spotkań z przedstawicielami różnych profesji, które pozwolą na weryfikację wiedzy i wyobrażeń dotyczących pracy na określonym stanowisku czy branży. Znów oddajemy głos praktykom, którzy opowiedzą o swoim zawodzie „od kuchni”. Przyjdź 26 listopada br. na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z funkcjonariuszami Policji i dowiedz się więcej o procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery w Policji.

Czytaj dalej...

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na KUL

2_3

W dniach 18-24 listopada 2019 r. odbędzie się XII edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw, a także budowanie sieci kontaktów oraz własnej marki. Podczas tych kilku dni Biuro Karier KUL jako Partner wydarzenia organizuje dla studentów i absolwentów bezpłatne warsztaty prowadzone przez pełnych pasji i energii praktyków biznesu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i na pewno zainspirują do działania. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału przez platformę konfeo!

Czytaj dalej...

Zaprojektuj swoją ścieżkę kariery!

1_3

Jaki jest Twój pomysł na karierę? Praca na etacie czy własny biznes? Sprawdź, do jakiej pracy masz predyspozycje, na jakim polu możesz odnieść zawodowy sukces.

 

Czytaj dalej...

Jak przygotować się do targów pracy?

3_3 Konsultacje z rekruterami, rozmowy z przedstawicielami firm, warsztaty – to wszystko czeka na uczestników targów pracy w dniach 16 i 23 października w Lublinie. Jeśli chcesz, by uczestnictwo w targach pracy przyniosło Ci korzyści, sprawdź jak odpowiednio się przygotować do tego wydarzenia.
Czytaj dalej...

Smart Foodies Weekend 2019 w Lublinie

1_3 Prowadzisz startup działający w branży spożywczej lub food tech? A może dopiero myślisz o innowacyjnym produkcie lub usłudze w tych obszarach? Weź udział w Smart Foodies Weekend 2019 w Lublinie! Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów biznesowych i powalcz o nagrody (łączna pula: 16 tys. zł) oraz możliwość rozwoju swojego projektu w Smart Foodies Accelerator, prowadzonym przez AmerPharma Sport Nutrition.
Czytaj dalej...

Targi Pracy WSPA 2019 już niebawem!

1_3 Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie zaprasza na Targi Pracy, które odbędą się w dniu 16 października 2019 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (ul. Artura Grottgera 2).
Czytaj dalej...