Zaproszenie do projektu Polsko - Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

1_3

Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, można na Tobie polegać, znasz dobrze swoje miasto i dysponujesz odrobiną wolnego czasu w okresie przyjazdu naszych stypendystów do Polski – to właśnie Ciebie poszukujemy!

Czytaj dalej...

Projekt dla osób niepełnosprawnych "GraduatON".

1_3

Projekt realizowany jest przez Międzynarodową Fundację "Reaxum", która specjalizuje się w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, w tym w pracy zdalnej.

Czytaj dalej...

Europejska Agencja ds. Bezpieczeństwa na Morzu (EMSA) ogłosiła nabór na staże w sesji jesiennej 2019r.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP uprzejmie informuje, że Europejska Agencja ds. Bezpieczeństwa na Morzu (EMSA) ogłosiła nabór na staże w sesji jesiennej 2019r. Termin zgłoszeń, składnych tylko w formie e-maila, upływa 12 czerwca 2019 r.
Czytaj dalej...

4 proste zasady organizacji pracy, czyli jak być bardziej wydajnym

3_3

Kolejne obowiązki pojawiają się jak grzyby po deszczu? A doba ma przecież tylko 24 godziny! Wyznaczenie sobie prostych i konkretnych celów to jeden z filarów wydajności. Aby zwiększyć efektywność, możesz wspomagać się dobrodziejstwami technologicznymi. Ważne też, by monitorować czas i już na początku określić metody działania.

Czytaj dalej...

XII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych

4_4

XII edycją Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych, dla absolwentów Uczelni, którzy obronili w 2018 r. prace magisterskie z zakresu nauk ekonomicznych.

Czytaj dalej...

Wydawca miesięcznika Architektura&Biznes zaprasza do udziału wStudenckim  konkursie na reportaż prasowy o architekturze!

4_4

Zapraszamy studentów wydziałów architektury, sztuki projektowania, historii sztuki, dziennikarstwa oraz innych kierunków do udziału w konkursie na autorski reportaż o architekturze!

Czytaj dalej...

Open Banking Hackathon

1_3

Open Banking Hackathon to wydarzenie gromadzące programistów, studentów uczelni z Polski i regionu CEE oraz przedstawicieli sektora płatniczego – banki, instytucje płatnicze oraz firmy technologiczne, w celu wyłonienia talentów informatycznych oraz popularyzacji rozwiązań dla otwartej bankowości,

Czytaj dalej...

Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie

1_3

Czy wiesz, że w Polsce istnieje ponad 370 instytucji realizujących społeczne programy stypendialne?* Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? A może masz artystyczną duszę? Sprawdź,jakie masz możliwości finansowania dalszego rozwoju! 

 

 

Czytaj dalej...

W jaki sposób pracodawcy powinni rekrutować kandydatów? Weź udział w badaniu!

1_3

Serwis InterviewMe uruchomił ankietę dla pracowników i osób szukających pracy, w której pyta ich o opinię na temat jakości procesów rekrutacyjnych w Polsce. Twórcy badania chcą sprawdzić, w jaki sposób kandydaci szukają pracy, jakich informacji brakuje im podczas procesów rekrutacji, jakie błędy popełniają pracodawcy i co ma największy wpływ na decyzję o przyjęciu oferty.

Czytaj dalej...

Efektywne zarządzanie karierą studentów, czyli system SiiCareer dla KUL

3_3

Zaledwie trzy miesiące trwało pełne wdrożenie systemu SiiCareer na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jest to nowatorskie rozwiązanie, przygotowane przez Sii w oparciu o Microsoft Dynamics 365 (CRM), pozwalające na optymalizację pracy Biura Karier lubelskiej Uczelni i procesów rekrutacyjnych przez nią realizowanych. SiiCareer powstało również z myślą o studentach oraz absolwentach stawiających pierwsze kroki na wymagającym rynku pracy, uwzględniając ich potrzeby i wyzwania, które przed nimi stoją. Obecnie z systemu korzysta około 800 osób, a szacuje się, że liczba ta wzrośnie nawet do 1 500 w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Czytaj dalej...