Spotkania zawodoznawcze Biura Karier KUL 14.03.2023 - 30.03.2023

webinaria_eg_eps_eures_2

Biuro Karier KUL zaprasza na cykl spotkań zawodoznawczych. Wydarzenie ma na celu przybliżenie specyfiki pracy na danym stanowisku. Zaproszeni Goście omówią: wymagania względem kandydatów; sytuację na rynku pracy; kwalifikacje, umiejętności oraz cechy osobowości przydatne, aby z powodzeniem pracować na danym stanowisku. Uczestnicy poznają zadania i obowiązki w prezentowanym zawodzie. Spotkania będą dobrą okazją, aby porozmawiać z praktykami i uzyskać odpowiedzi na pytania. Zapraszamy do zapisów! Szczegóły w rozwinięciu.

Czytaj dalej...

Oferta Biura Karier KUL dla studentów i abolwentów

webinaria_eg_eps_eures_2

Zespół Biura Karier KUL służy bezpłatnym wsparciem m.in. w procesie poszukiwania pracy, zmiany zawodowej czy podnoszeniu kompetencji. Jak pracujemy i co oferujemy? Szczegóły znajdziecie w prezentacji. Zapraszamy do lektury i oczywiście korzystania z naszej pomocy.

 

Czytaj dalej...

Program Stażowy w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

program_stazowy_szablon_postow_sm_li_1200x627

 

Program obejmuje 8 obszarów tematycznych i jest skierowany do studentów, absolwentów uczelni wyższych poniżej 30 r.ż. Nabór trwa do 31 marca 2023 r.

Czytaj dalej...

Program menedżerski Management Trainee Biedronki

biedronka-social3-ig-1080x1080

Kolejny raz ruszyła rekrutacja do prestiżowego stażowego programu menedżerskiego Management Trainee Biedronki. Od początku lutego przyjmujemy aplikacje do edycji 2023. W związku z tym przesyłam komplet informacji oraz grafik i będę Pani bardzo wdzięczna za rozpromowanie programu pośród Państwa studentów. Zachęcam do aplikowania, bo po 2 latach stażu i pozytywnej ocenie pracy, absolwent awansuje na stanowisko młodszego menedżera. To unikalna oferta na rynku.

Czytaj dalej...

Ty też chodź po swoje wszystko i aplikuj do EY!

instastoriesstatyczny_1
Wiosenna rekrutacja do EY oficjalnie się rozpoczęła! Mamy dostępne oferty kariery w praktycznie każdym zespole z naszych 4 linii usługowych (Audyt, Doradztwo Podatkowe, Consulting, Startegia i Transakcje). Na studentów i absolwentów czekają oferty pracy i praktyk w niemal każdym zespole EY. Bez względu na to, czy interesujesz się audytem, doradztwem podatkowym, strategią i transakcjami czy consultingiem – na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Czytaj dalej...

Rusza nabór wniosków do23. edycji programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki

start_naboru_do_23-_edcyji_programu_dla_kobiet_i_nauki_5
Właśnie rusza nabór do polskiej, 23. edycji programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki, w której badaczki ubiegają się o stypendia, które mogą przeznaczyć na dowolny cel. Od ponad dwóch dekad przyznajemy stypendium utalentowanym badaczkom. W odróżnieniu do innych, środki z programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki można wykorzystać na dowolny cel. Naukowczynie mogą dofinansować swój projekt, zadbać o swój wypoczynek, a badaczki-matki, mogą np. sfinansować opiekę nad dziećmi.

 

Czytaj dalej...

XXIX Ogólnopolska Konferencja Aktualności Psychologicznych - Aktualia 2023

1_3
Koło Naukowe Studentów Psychologii KUL zaprasza do udziału w konferencji pt.: ,,Nic co ludzkie nie jest nam obce", która odbędzie się w dn. 27-29 marca (poniedziałek-środa) 2023 r. w auli CTW-408. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 10:30. W czwartek 30 marca o godz. 17:30 odbędzie się także legendarna Gala Freudów, część artystyczna konferencji, podczas której będzie miało miejsce wręczenie nagród osobom, które sprawiły, że czas spędzony na studiowaniu był o wiele lepszy.

 

Czytaj dalej...

ELTEM Sp. z o.o. - Specjalistka/ta ds. obsługi klienta zagranicznego w firmie produkcyjnej

5_4
ELTEM Sp. z. o. o. jeden z czołowych w Polsce producentów okablowań elektrycznych  do ciągników, maszyn rolniczych, pojazdów specjalistycznych, a także nietypowych rozwiązań z zakresu elektroniki  dla odbiorców rynku polskiego i europejskiego w związku z dalszym rozwojem Spółki poszukuje pracowników.
Czytaj dalej...

Koleżeńskie korepetycje

1_3

W kwietniu rusza trzecia edycja projektu „Koleżeńskie korepetycje”, w którym mogą wziąć udział Studenci i Doktoranci. Chodzi o wsparcie tegorocznych maturzystów przy powtórce materiału, a także wyborze studiów i uczelni. Za bezinteresowną pomoc młodszym kolegom korepetytorzy otrzymają certyfikaty podpisane przez Prezydenta Miasta Lublin.

Czytaj dalej...

MŁODSZY KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI CONTACT CENTER

webinaria_eg_eps_eures_2
PKO Bank Polski prowadzi rekrutację na stanowisko:
MŁODSZY KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI CONTACT CENTER

 

Czytaj dalej...