W dniach 7 - 10 maja 2024 r. odbędzie się

5 edycja Akademii Przedsiębiorczości Biura Karier KUL.

"Z pasji do biznesu". Odkryj, jak prowadzić działalność nierejestrowaną, skutecznie promować swoją markę i sprzedawać produkty/usługi w social mediach. Chcemy bardzo praktycznie podejść do Twoich zasobów: talentów, pasji i pomóc Ci przekształcić je w legalny, dochodowy biznes.

 

Celem projektu jest upowszechnianie w środowisku akademickim  wiedzy i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości oraz wspieranie „od podstaw” początkujących przedsiębiorców, ale nie tylko. Przez wydarzenie chcemy pokazać przedsiębiorczość jako wartość i umiejętność, która może być przydatna zarówno dla osób planujących własny biznes, ale też dla osób szukających pracy/pracujących w firmach, gdzie ceni się kreatywność, zdolność do budowania marki pracodawcy, „ogarniania” social mediów.

 

Wydarzenie jest organizowane przez Biuro Karier KUL.

 

Wstęp wolny dla wszystkich studentów i absolwentów lubelskich uczelni, osób bezrobotnych, w zmianie zawodowej, mam powracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim. Warsztaty organizujemy po południu, aby ułatwić dołączenie studentom lub osobom pracującym. Uwaga! Obowiązują zapisy!

 

👉Akademia Przedsiębiorczości składa się z czterech konkretnych warsztatów. Jeśli chcesz uczestniczyć w całym cyklu szkoleń, wypełnij proszę jeden link do zapisów na cały cykl szkoleń: 

 

https://ankietybk.kul.pl/survey/0f8030a6-f501-ef11-81a4-000c29779ebe/ 
 
👉Jeśli nie możesz uczestniczyć we wszystkich warsztatach, możesz wybrać tylko te, które Cię interesują. Aby zapisać się na wybrane warsztaty, wypełnij zindywidualizowany link do każdego z nich, który zostanie udostępniony poniżej.

 

 


Harmonogram spotkań


kinga_rogala-gutowska_3

 

1️⃣ Warsztat „Jak z lekkością sprzedać swój pierwszy produkt, usługę?”

 

Termin:
07.05.2024 r. | godz. 18:00 – 19:30
Miejsce:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, sala C-802 w Collegium Jana Pawła II, zmiana sali na CTW-408 w Centrum Transferu Wiedzy

 

📧 Link do zapisu na warsztat 1:

https://ankietybk.kul.pl/survey/29c35d44-8a01-ef11-81a4-000c29779ebe/ 

 

Opis:

Czy masz tak? Jesteś na etapie planowania własnego biznesu, założyłaś/eś swój biznes i nareszcie chcesz zarabiać dobre pieniądze? W Twojej głowie pojawia się masa pomysłów, a za chwilę przychodzi zwątpienie: „kto to kupi”? Przejście z etapu planowania do etapu zarabiania często jest kamieniem milowym, a nie musi takie być. Dlatego zapraszam Cię na 100% praktyczne szkolenie, w trakcie którego pokaże Ci jak skutecznie sprzedawać swoje produkty i usługi.

 

W trakcie szkolenia:

 1. Pokażę Ci sprawdzone strategie i techniki, które pozwolą Ci skutecznie rozwinąć Twoją sprzedaż
 2. Dowiesz się jak sprzedawać nie sprzedając
 3. Razem odkryjemy sekrety sukcesu w sprzedaży
 4. Poznasz moje przetestowane metody na pozyskiwanie klientów w przyjemny, ale skuteczny sposób
 5. Pokażę Ci moje sprawdzone narzędzia, z których korzystam każdego dnia budując swoją firmę i rozwijając sprzedaż.

Prowadząca: Kinga Rogala-Gutowska — Pasjonatka i praktyk sprzedaży, ekspertka ds. HR, trenerka i mentorka biznesu

 

Na co dzień zarówno na sali szkoleniowej jak i podczas indywidualnej pracy mentoringowej uczę jak budować i skalować biznesy. Układam strategię sprzedaży zarówno dla jednoosobowych działalności jak i małych oraz średnich firm. Jestem 100% praktykiem biznesu, od ponad 15 lat pracuje w sprzedaży i szkolę. Każdego dnia wspieram moich klientów w doradztwie i mentoringu biznesowym, prowadzę również szkolenia dla firm z zakresu sprzedaży, rekrutacji i budowy dochodowych marek osobistych.

Rekrutuję i wyszukuję talenty z rynku! Bo rekrutacja to również sprzedaż, dlatego prowadzę butikową agencję rekrutacyjną, która wspiera firmy w dotarciu do najlepszych kandydatów w świecie sprzedaży i marketingu

 

Kobieta, mama, przedsiębiorczyni!

 

Poznajmy się bliżej 🤗

Instagram ➞  @k.rogala.gutowska

Linkedin ➞  https://www.linkedin.com/in/krogalagutowska/

 

 


 

2️⃣ Warsztat "Działalność nierejestrowana krok po kroku"

 

Termin:
08.05.2024 r. | godz. 18:00-20:00
Miejsce:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, sala C-805 w Collegium Jana Pawła II, zmiana sali na CTW-113 w Centrum Transferu Wiedzy

 

📧 Link do zapisu na warsztat 2: 

https://ankietybk.kul.pl/survey/45c45dac-fa01-ef11-81a4-000c29779ebe/

 

 

Warsztat jest skierowany do osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat prowadzenia własnej działalności bez konieczności rejestracji. Podczas spotkania uczestnicy poznają podstawowe zasady funkcjonowania działalności nierejestrowanej, tj. aspekty prawne, obowiązki podatkowe, kwestie ZUS. Poprzez praktyczne przykłady i case study, uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia własnej działalności w formie nierejestrowanej.

 

Prowadząca: Patrycja Sawicka — Konsultantka podatkowa

 

Od kilku lat zawodowo związana z podatkami, współpracując w tym czasie z kancelariami doradztwa podatkowego oraz biurami rachunkowymi. Aktualnie również w trakcie realizacji procedury uzyskania uprawnień doradcy podatkowego. Współprowadząca szkolenia z zakresu podatków, autorka artykułów z zakresu prawa podatkowego i ubezpieczeń ZUS. Absolwentka Administracji ze specjalizacją w zakresie doradztwa podatkowego, Prawa w biznesie oraz Ekonomii KUL. Laureatka I miejsc w Międzyuczelnianych Konkursach Wiedzy Podatkowej KUL w latach 2020-2022 oraz I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Podatkowym UMCS 2022. Prywatnie miłośniczka gór i tańca.

 

 


 

3️⃣ Warsztat

„Budowanie rozpoznawalności za pomocą social media. Marka osobista vs firma."

 

Termin:
09.05.2024 r. | godz. 18.00-19.30
Miejsce:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, sala CN-103 w Collegium Norvidianum, zmiana sali na CTW-113 w Centrum Transferu Wiedzy

 

📧 Link do zapisu na warsztat 3: 

https://ankietybk.kul.pl/survey/68031b08-fb01-ef11-81a4-000c29779ebe/ 

 

Media społecznościowe są po to, żeby z nich korzystać. A korzystać efektywnie z nich będziesz, kiedy je poznasz i zrozumiesz. W trakcie szkolenia podejmiemy następujące tematy:

 1. Media społecznościowe do budowania rozpoznawalności marki osobistej vs do budowanie rozpoznawalności firmy.
 2. Przegląd mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn i TikTok pod względem grupy odbiorców i użyteczności.
 3. Social media do nawiązywania kontaktów biznesowych - sposoby i narzędzia.
 4. Social media do budowania grupy odbiorców i grupy klientów - sposoby i narzędzia.
 5. Planowanie: czas i budżet.

Wyjdź z planem i pełną głową pomysłów do zrealizowania 😊

 

Prowadząca: Paulina Siewierska-Kowalczyk

 

Doświadczam
Przez lata w branży marketingowej poznałam wielu wspaniałych ludzi, dzięki którym mogłam poprowadzić lub być współtwórcą kilkudziesięciu niesamowitych projektów.
Czuję i wiem
Kontakt z drugim człowiekiem jest najlepszym i najciekawszym doświadczeniem, a także największą wartością, jaką widzę w swoim życiu zawodowym i prywatnym.
Dzielę się!
Od ludzi mogę się uczyć i mogę też uczyć innych. Dlatego prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu obsługi social media, komunikacji w mediach społecznościowych oraz tworzenia i zarządzania płatnymi kampaniami na Facebooku i Instagramie. Ze szkoleń i warsztatów ze mną skorzystało już ponad 1700 osób.
Stawiam na rozwój
Jestem koordynatorem projektów rozwojowych dla młodzieży organizowanych przez Miasto Lublin, a także przez inne organizacje np. koła naukowe uczelni prywatnych i państwowych.
Cieszę się życiem
Mieszkam i na co dzień pracuję w Lublinie. To moje miasto inspiracji od ponad 10 lat. Mam dużą rodzinę, którą założyłam z moim mężem Karolem i z którym, w słońcu i w deszczu wychowujemy trójkę wspaniałych dzieciaków A, O i M.
Media społecznościowe są po to, żeby z nich korzystać. A korzystać efektywnie z nich będziesz, kiedy je poznasz i zrozumiesz. Zapraszam do kontaktu.

Informacje o mnie:
https://www.facebook.com/paulina.siewierska
https://www.instagram.com/paulina.siewie/
https://www.linkedin.com/in/paulina-siewierska-kowalczyk/
https://startupsm.pl/szkolenia/

 

 


 

 

4️⃣ Warsztat

„Wkręć się w rolki — przykuj uwagę pomysłem, nagraj i zmontuj”

 

Termin:

10 maja 2024 r. (piątek) | godz. 18:00-19:30

Miejsce:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, sala CN-102 w Collegium Norividianum, zmiana sali na CTW-113 w Centrum Transferu Wiedzy

 

📧 Link do zapisu na warsztat 4: 

https://ankietybk.kul.pl/survey/6216a10b-fe01-ef11-81a4-000c29779ebe/ 

 

Podczas warsztatu:

 • poznasz podstawowe techniki przykuwające uwagę odbiorców
 • dowiesz się, jak i gdzie szukać inspiracji
 • zobaczysz, jak nagrywać angażujące i dynamiczne rolki
 • poćwiczysz w praktyce triki montażowe

 

Prowadzący:

Adam Szymański — Ekspert ds. promocji i komunikacji audiowizualnej

 

Content creator z pasji, działający w social mediach. Związany głównie z TikTokiem i Instagramem. Doświadczenie zdobywał, pracując w instytucjach publicznych, lecz na swoim koncie ma również współprace z prywatnymi firmami, wytwórniami muzycznymi czy restauracjami.

 

 
Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 06.05.2024, godz. 09:41 - Marta Szymańska-Jarosz